
Dark Seer: counteri și build în Dota 2
Dark Seer în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Dark Seer
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Mantle of Intelligence
- Quelling Blade
- Magic Stick
Cizme
- 11 minArcane Boots
- 26 minGuardian Greaves
Pe parcursul jocului
- 1 minNull Talisman
- 4 minMagic Wand
- 7 minRing of Basilius
- 7 minSoul Ring
- 9 minHelm of the Dominator
- 21 minBlink Dagger
- 22 minShiva's Guard
- 29 minAghanim's Scepter
- 32 minBlack King Bar
Talente
- 2 încărcături pentru Ion Shell 23 %350 zonă de efect pentru Surge 77 %25
- -40 s de repaus pentru Wall of Replica 31 %+50 daune pentru Ion Shell 69 %20
- +75 zonă de efect pentru Vacuum 82 %-1.5 s de repaus pentru Surge 18 %15
- +15% daune pentru iluziile create de Wall of Replica 29 %+65 rază pentru Ion Shell 71 %10
Ordinea abilităților
- niv. 7Ion Shell
- niv. 10Surge
- niv. 15Vacuum
- Poziția 3: Off Lane78 %
- Poziția 4: Support12 %
Puternici împotriva lui Dark Seer
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 56,9 % | 455 | |
| +3,4% | 55,6 % | 680 | |
| +3,0% | 53,2 % | 406 | |
| +3,0% | 55,6 % | 1.576 | |
| +2,9% | 50,7 % | 649 | |
| +2,9% | 48,6 % | 587 | |
| +2,9% | 51,5 % | 780 | |
| +2,5% | 51,5 % | 732 | |
| +2,4% | 46,4 % | 1.390 | |
| +2,3% | 55,4 % | 2.206 | |
| +2,2% | 50,3 % | 1.412 | |
| +2,1% | 53,7 % | 482 |
Dark Seer e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +7,7% | 57,7 % | 407 | |
| +5,5% | 54,2 % | 369 | |
| +4,6% | 55,3 % | 179 | |
| +3,7% | 50,7 % | 2.471 | |
| +3,7% | 54,3 % | 702 | |
| +3,6% | 49,5 % | 206 | |
| +3,5% | 56,6 % | 502 | |
| +3,4% | 52,1 % | 917 | |
| +3,3% | 49,0 % | 657 | |
| +3,3% | 56,7 % | 164 | |
| +3,2% | 54,9 % | 326 | |
| +3,1% | 46,1 % | 2.248 |
Cu cine este Dark Seer mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 56,4 % | 759 | |
| +4,0% | 53,1 % | 469 | |
| +3,6% | 49,1 % | 588 | |
| +3,2% | 52,9 % | 297 | |
| +3,0% | 46,7 % | 345 | |
| +2,9% | 53,5 % | 389 | |
| +2,8% | 48,9 % | 664 | |
| +2,8% | 50,1 % | 837 | |
| +2,6% | 54,3 % | 966 | |
| +2,5% | 47,9 % | 330 | |
| +2,5% | 47,0 % | 662 | |
| +2,5% | 51,7 % | 1.404 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











