
Void Spirit: counteri și build în Dota 2
Void Spirit în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Void Spirit
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Quelling Blade
- Circlet
- Observer Ward
Cizme
- 11 minPower Treads
- 11 minPhase Boots
- 34 minBoots of Travel
Pe parcursul jocului
- 4 minMagic Wand
- 6 minUrn of Shadows
- 10 minSpirit Vessel
- 19 minKaya
- 20 minAghanim's Scepter
- 25 minYasha and Kaya
Talente
- 140% daune critice pentru Astral Step 82 %Dissimilate înrădăcinează timp de 2 s 19 %25
- Inel exterior pentru Dissimilate 62 %-3 s pentru refacerea încărcăturii de Astral Step 38 %20
- +20% barieră pentru Resonant Pulse 0 %+65 daune pentru Aether Remnant 100 %15
Ordinea abilităților
- niv. 7Resonant Pulse
- niv. 10Dissimilate
- niv. 15Aether Remnant
- Poziția 2: Mid Lane86 %
Puternici împotriva lui Void Spirit
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +8,3% | 65,0 % | 623 | |
| +4,0% | 54,2 % | 570 | |
| +3,5% | 56,4 % | 1.238 | |
| +3,4% | 47,9 % | 332 | |
| +3,3% | 55,7 % | 3.737 | |
| +3,3% | 49,8 % | 1.619 | |
| +2,7% | 53,4 % | 1.686 | |
| +2,5% | 50,9 % | 3.029 | |
| +2,5% | 50,4 % | 2.056 | |
| +2,5% | 52,6 % | 1.292 | |
| +2,5% | 51,6 % | 673 | |
| +2,3% | 55,3 % | 1.068 |
Void Spirit e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 49,6 % | 670 | |
| +4,9% | 57,3 % | 1.603 | |
| +3,6% | 54,4 % | 1.517 | |
| +3,6% | 49,4 % | 2.003 | |
| +3,1% | 53,4 % | 8.646 | |
| +2,9% | 51,2 % | 11.076 | |
| +2,6% | 54,6 % | 2.314 | |
| +2,5% | 49,3 % | 8.524 | |
| +2,2% | 50,9 % | 1.898 | |
| +2,2% | 54,2 % | 2.198 | |
| +2,1% | 53,3 % | 3.748 | |
| +2,0% | 49,8 % | 1.702 |
Cu cine este Void Spirit mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 51,0 % | 698 | |
| +2,6% | 51,2 % | 1.277 | |
| +2,4% | 51,2 % | 2.248 | |
| +2,3% | 49,5 % | 410 | |
| +2,2% | 50,4 % | 2.498 | |
| +1,9% | 48,8 % | 894 | |
| +1,9% | 53,0 % | 4.954 | |
| +1,9% | 53,5 % | 971 | |
| +1,8% | 50,8 % | 2.888 | |
| +1,7% | 52,2 % | 1.057 | |
| +1,6% | 50,5 % | 988 | |
| +1,5% | 50,6 % | 4.056 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











