
Bloodseeker: counteri și build în Dota 2
Bloodseeker în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Bloodseeker
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
- Slippers of Agility
Cizme
- 8 minPhase Boots
- 8 minPower Treads
Pe parcursul jocului
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 14 minMaelstrom
- 19 minMjollnir
- 24 minSange and Yasha
- 26 minBlack King Bar
- 31 minSkull Basher
Talente
- +3.0 s de amuțire pentru Blood Rite 19 %+15% viteză de mișcare maximă pentru Thirst 81 %25
- +400 distanță de invocare pentru Rupture 56 %+15 agilitate 44 %20
- -0.7% DPS din maximul de viață pentru Bloodrage 66 %+100 daune pentru Blood Rite 34 %15
- +200 viață 12 %+30 viteză de atac pentru Bloodrage 88 %10
Ordinea abilităților
- niv. 10Bloodrage
- niv. 10Blood Rite
- niv. 12Thirst
- Poziția 1: Safe Lane61 %
- Poziția 2: Mid Lane19 %
- Poziția 3: Off Lane15 %
Puternici împotriva lui Bloodseeker
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 53,9 % | 880 | |
| +4,5% | 50,1 % | 727 | |
| +4,4% | 51,2 % | 381 | |
| +4,2% | 56,8 % | 382 | |
| +3,5% | 44,5 % | 2.725 | |
| +3,2% | 43,5 % | 3.178 | |
| +3,0% | 51,2 % | 5.239 | |
| +2,9% | 49,6 % | 2.148 | |
| +2,9% | 52,2 % | 4.394 | |
| +2,8% | 52,5 % | 5.185 | |
| +2,8% | 51,7 % | 1.441 | |
| +2,3% | 47,9 % | 1.246 |
Bloodseeker e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 56,4 % | 1.473 | |
| +5,5% | 61,5 % | 1.488 | |
| +4,9% | 61,3 % | 1.154 | |
| +4,6% | 58,4 % | 1.329 | |
| +4,5% | 58,3 % | 410 | |
| +4,3% | 60,2 % | 1.390 | |
| +3,5% | 56,4 % | 1.238 | |
| +3,4% | 61,5 % | 1.290 | |
| +3,2% | 59,9 % | 454 | |
| +3,0% | 59,5 % | 2.760 | |
| +3,0% | 55,2 % | 4.783 | |
| +2,8% | 56,5 % | 1.275 |
Cu cine este Bloodseeker mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 51,1 % | 1.029 | |
| +4,6% | 52,2 % | 584 | |
| +4,1% | 57,6 % | 557 | |
| +4,1% | 59,0 % | 471 | |
| +3,2% | 55,2 % | 4.183 | |
| +3,2% | 56,9 % | 924 | |
| +2,8% | 54,4 % | 1.203 | |
| +2,7% | 59,9 % | 3.303 | |
| +2,7% | 57,8 % | 2.976 | |
| +2,7% | 53,8 % | 1.927 | |
| +2,4% | 52,3 % | 1.669 | |
| +2,4% | 51,5 % | 613 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











