
Dark Seer: counteri și build în Dota 2
Dark Seer în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Dark Seer
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Mantle of Intelligence
- Quelling Blade
- Magic Stick
Cizme
- 11 minArcane Boots
- 26 minGuardian Greaves
Pe parcursul jocului
- 1 minNull Talisman
- 4 minMagic Wand
- 7 minRing of Basilius
- 7 minSoul Ring
- 9 minHelm of the Dominator
- 21 minBlink Dagger
- 22 minShiva's Guard
- 29 minAghanim's Scepter
- 32 minBlack King Bar
Talente
- 2 încărcături pentru Ion Shell 23 %350 zonă de efect pentru Surge 77 %25
- -40 s de repaus pentru Wall of Replica 31 %+50 daune pentru Ion Shell 69 %20
- +75 zonă de efect pentru Vacuum 82 %-1.5 s de repaus pentru Surge 18 %15
- +15% daune pentru iluziile create de Wall of Replica 29 %+65 rază pentru Ion Shell 71 %10
Ordinea abilităților
- niv. 7Ion Shell
- niv. 10Surge
- niv. 15Vacuum
- Poziția 3: Off Lane86 %
Puternici împotriva lui Dark Seer
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 55,5 % | 1.810 | |
| +3,8% | 56,1 % | 7.049 | |
| +3,6% | 53,6 % | 1.714 | |
| +3,4% | 51,0 % | 5.169 | |
| +3,2% | 51,5 % | 2.512 | |
| +2,7% | 53,9 % | 2.561 | |
| +2,6% | 54,5 % | 2.132 | |
| +2,3% | 52,3 % | 2.242 | |
| +2,3% | 55,1 % | 1.652 | |
| +2,1% | 46,8 % | 2.537 | |
| +2,1% | 50,0 % | 2.370 | |
| +2,1% | 51,4 % | 3.183 |
Dark Seer e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 55,9 % | 1.091 | |
| +4,7% | 56,9 % | 2.125 | |
| +4,6% | 50,8 % | 6.219 | |
| +4,6% | 55,0 % | 505 | |
| +4,1% | 57,7 % | 1.860 | |
| +3,5% | 51,3 % | 1.390 | |
| +3,2% | 47,5 % | 6.789 | |
| +3,1% | 47,7 % | 895 | |
| +3,0% | 54,1 % | 3.450 | |
| +2,9% | 56,1 % | 2.380 | |
| +2,8% | 50,1 % | 479 | |
| +2,6% | 50,2 % | 7.644 |
Cu cine este Dark Seer mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 51,2 % | 3.029 | |
| +3,0% | 48,4 % | 1.324 | |
| +2,9% | 55,1 % | 1.059 | |
| +2,7% | 54,3 % | 1.198 | |
| +2,6% | 54,6 % | 2.418 | |
| +2,5% | 50,8 % | 2.984 | |
| +2,4% | 51,2 % | 2.254 | |
| +2,0% | 48,4 % | 1.534 | |
| +2,0% | 50,6 % | 4.355 | |
| +1,9% | 54,2 % | 7.654 | |
| +1,8% | 53,0 % | 11.047 | |
| +1,7% | 54,1 % | 4.023 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











