
Bounty Hunter: counteri și build în Dota 2
Bounty Hunter în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Bounty Hunter
Start
- Blood Grenade
- Tango
- Boots of Speed
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer și Sentry Warduri
Cizme
- 7 minTranquil Boots
- 31 minBoots of Bearing
- 14 minArcane Boots
Pe parcursul jocului
- 3 minWind Lace
- 6 minMagic Wand
- 9 minUrn of Shadows
- 16 minDrum of Endurance
- 17 minOblivion Staff
- 18 minSpirit Vessel
- 23 minEul's Scepter of Divinity
- 23 minOrchid Malevolence
- 27 minPerseverance
Talente
- Track oferă viziune împărtășită 70 %Elimină repausul pentru Jinada 31 %25
- +190 daune pentru Shuriken Toss 79 %+50 furt de aur pentru Jinada 21 %20
- -30% daune încasate cât timp Shadow Walk este activ 73 %+50 aur pentru Track 27 %15
Ordinea abilităților
- niv. 8Shuriken Toss
- niv. 10Shadow Walk
- niv. 15Jinada
- Poziția 4: Support75 %
- Poziția 5: Hard Support19 %
Puternici împotriva lui Bounty Hunter
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 58,1 % | 1.316 | |
| +3,7% | 49,8 % | 1.063 | |
| +3,7% | 48,8 % | 4.189 | |
| +3,6% | 53,0 % | 2.122 | |
| +2,6% | 50,8 % | 3.223 | |
| +2,4% | 51,3 % | 11.109 | |
| +1,9% | 44,7 % | 1.852 | |
| +1,9% | 47,9 % | 11.903 | |
| +1,7% | 48,6 % | 3.144 | |
| +1,7% | 51,0 % | 2.430 | |
| +1,5% | 50,1 % | 11.185 | |
| +1,5% | 48,1 % | 5.807 |
Bounty Hunter e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +2,7% | 54,9 % | 2.840 | |
| +2,4% | 55,9 % | 2.182 | |
| +2,3% | 50,4 % | 1.253 | |
| +2,2% | 53,4 % | 5.231 | |
| +2,1% | 52,8 % | 7.133 | |
| +2,1% | 52,9 % | 696 | |
| +1,9% | 55,3 % | 886 | |
| +1,7% | 53,3 % | 2.987 | |
| +1,7% | 55,7 % | 4.409 | |
| +1,6% | 53,3 % | 11.836 | |
| +1,6% | 58,3 % | 3.399 | |
| +1,6% | 53,2 % | 9.541 |
Cu cine este Bounty Hunter mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 56,4 % | 3.802 | |
| +2,4% | 54,1 % | 2.527 | |
| +2,1% | 57,9 % | 10.978 | |
| +2,1% | 52,1 % | 6.406 | |
| +2,1% | 54,4 % | 7.639 | |
| +2,0% | 54,7 % | 2.441 | |
| +1,9% | 56,5 % | 9.307 | |
| +1,9% | 53,2 % | 820 | |
| +1,8% | 54,1 % | 2.263 | |
| +1,7% | 51,6 % | 11.927 | |
| +1,7% | 53,7 % | 5.722 | |
| +1,7% | 54,3 % | 4.776 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











