
Bounty Hunter: counteri și build în Dota 2
Bounty Hunter în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Bounty Hunter
Start
- Blood Grenade
- Tango
- Boots of Speed
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer și Sentry Warduri
Cizme
- 7 minTranquil Boots
- 31 minBoots of Bearing
- 14 minArcane Boots
Pe parcursul jocului
- 3 minWind Lace
- 6 minMagic Wand
- 9 minUrn of Shadows
- 16 minDrum of Endurance
- 17 minOblivion Staff
- 18 minSpirit Vessel
- 23 minEul's Scepter of Divinity
- 23 minOrchid Malevolence
- 27 minPerseverance
Talente
- Track oferă viziune împărtășită 70 %Elimină repausul pentru Jinada 31 %25
- +190 daune pentru Shuriken Toss 79 %+50 furt de aur pentru Jinada 21 %20
- -30% daune încasate cât timp Shadow Walk este activ 73 %+50 aur pentru Track 27 %15
Ordinea abilităților
- niv. 8Shuriken Toss
- niv. 10Shadow Walk
- niv. 15Jinada
- Poziția 4: Support72 %
- Poziția 5: Hard Support22 %
Puternici împotriva lui Bounty Hunter
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 56,4 % | 399 | |
| +3,7% | 50,1 % | 363 | |
| +3,1% | 53,8 % | 669 | |
| +2,8% | 50,5 % | 921 | |
| +2,8% | 47,8 % | 1.021 | |
| +2,7% | 47,1 % | 741 | |
| +2,6% | 47,6 % | 374 | |
| +2,6% | 53,0 % | 917 | |
| +2,5% | 52,6 % | 3.913 | |
| +2,5% | 47,6 % | 1.144 | |
| +2,2% | 49,3 % | 1.545 | |
| +2,0% | 50,4 % | 698 |
Bounty Hunter e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 52,1 % | 340 | |
| +2,9% | 55,7 % | 686 | |
| +2,7% | 52,0 % | 2.614 | |
| +2,4% | 53,5 % | 984 | |
| +2,4% | 54,9 % | 836 | |
| +2,3% | 53,6 % | 965 | |
| +2,2% | 55,3 % | 1.800 | |
| +2,0% | 53,0 % | 185 | |
| +1,7% | 55,2 % | 910 | |
| +1,7% | 56,4 % | 681 | |
| +1,7% | 51,1 % | 456 | |
| +1,6% | 56,6 % | 2.968 |
Cu cine este Bounty Hunter mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 54,3 % | 1.478 | |
| +3,4% | 52,1 % | 2.039 | |
| +3,1% | 53,8 % | 624 | |
| +3,1% | 51,7 % | 1.206 | |
| +3,1% | 50,8 % | 1.127 | |
| +3,1% | 57,4 % | 1.658 | |
| +3,0% | 54,0 % | 765 | |
| +2,9% | 53,2 % | 944 | |
| +2,7% | 53,3 % | 889 | |
| +2,2% | 53,7 % | 767 | |
| +2,1% | 52,7 % | 1.384 | |
| +2,1% | 55,2 % | 1.185 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











