
Hoodwink: counteri și build în Dota 2
Hoodwink în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Hoodwink
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Magic Stick
- Circlet
Cizme
- 12 minArcane Boots
Pe parcursul jocului
- 3 minMagic Wand
- 7 minRing of Basilius
- 8 minUrn of Shadows
- 15 minEssence Distiller
- 22 minRod of Atos
- 23 minAether Lens
- 24 minGlimmer Cape
- 26 minForce Staff
- 32 minGleipnir
Talente
- +400 maxim de daune pentru Sharpshooter 65 %2 încărcături pentru Acorn Shot 35 %25
- Sharpshooter oferă vedere în timpul pregătirii 53 %+2 salturi pentru Acorn Shot 48 %20
- +1 încărcătură pentru Scurry 81 %+10 agilitate 19 %15
- +50 daune pentru Bushwhack 63 %+175 viață 37 %10
Ordinea abilităților
- niv. 7Bushwhack
- niv. 10Acorn Shot
- niv. 15Scurry
- Poziția 4: Support53 %
- Poziția 5: Hard Support44 %
Puternici împotriva lui Hoodwink
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +2,0% | 54,7 % | 7.579 | |
| +1,8% | 50,9 % | 5.853 | |
| +1,6% | 53,9 % | 4.228 | |
| +1,5% | 53,7 % | 3.888 | |
| +1,5% | 50,1 % | 2.876 | |
| +1,4% | 52,2 % | 6.736 | |
| +1,2% | 54,0 % | 5.633 | |
| +1,2% | 52,3 % | 21.537 | |
| +1,2% | 51,4 % | 5.226 | |
| +1,1% | 58,9 % | 1.903 | |
| +1,1% | 55,8 % | 20.634 | |
| +1,1% | 55,2 % | 2.303 |
Hoodwink e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 54,6 % | 449 | |
| +3,2% | 51,4 % | 6.614 | |
| +2,4% | 48,4 % | 2.913 | |
| +2,2% | 46,5 % | 2.520 | |
| +2,1% | 49,2 % | 5.161 | |
| +2,1% | 55,3 % | 947 | |
| +1,8% | 49,6 % | 4.828 | |
| +1,8% | 49,5 % | 3.572 | |
| +1,8% | 53,1 % | 5.657 | |
| +1,3% | 55,9 % | 12.952 | |
| +1,3% | 48,4 % | 14.097 | |
| +1,2% | 49,7 % | 4.802 |
Cu cine este Hoodwink mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 49,9 % | 1.596 | |
| +2,4% | 49,0 % | 3.731 | |
| +1,9% | 51,8 % | 2.172 | |
| +1,9% | 47,6 % | 3.863 | |
| +1,9% | 53,8 % | 1.756 | |
| +1,7% | 48,0 % | 9.117 | |
| +1,6% | 44,7 % | 3.798 | |
| +1,6% | 47,2 % | 1.533 | |
| +1,5% | 48,7 % | 3.497 | |
| +1,4% | 48,7 % | 2.840 | |
| +1,3% | 50,1 % | 2.544 | |
| +1,3% | 48,0 % | 9.386 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











