
Broodmother: counteri și build în Dota 2
Broodmother în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Broodmother
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Quelling Blade
- Slippers of Agility
- Faerie Fire
Cizme
- 10 minPower Treads
Pe parcursul jocului
- 1 minWraith Band
- 2 minMagic Wand
- 5 minSoul Ring
- 14 minOrchid Malevolence
- 17 minYasha
- 21 minManta Style
- 27 minBlack King Bar
Talente
- -0.15 s pentru durata de bază a unui atac cât timp Insatiable Hunger e activ 100 %+7% viteză de mișcare pentru Spin Web și ignoră limita de viteză 0 %25
- -6 s pentru refacerea încărcăturii de Spin Web 49 %+20% șansă de încetinire/ratare pentru Incapacitating Bite 51 %20
- +5 daune de atac pentru Incapacitating Bite 87 %+175 viață pentru păienjenei 13 %15
- +80 daune pentru Spawn Spiderlings 24 %+20% furt de viață pentru Insatiable Hunger 76 %10
Ordinea abilităților
- niv. 7Spin Web
- niv. 12Incapacitating Bite
- niv. 15Insatiable Hunger
- Poziția 2: Mid Lane74 %
- Poziția 3: Off Lane14 %
- Poziția 1: Safe Lane11 %
Puternici împotriva lui Broodmother
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +7,4% | 56,6 % | 2.880 | |
| +7,1% | 54,4 % | 620 | |
| +5,4% | 54,9 % | 2.356 | |
| +5,3% | 55,9 % | 2.386 | |
| +5,0% | 55,3 % | 843 | |
| +4,7% | 52,9 % | 658 | |
| +4,4% | 50,5 % | 628 | |
| +4,2% | 51,4 % | 1.219 | |
| +4,0% | 58,9 % | 421 | |
| +3,9% | 49,7 % | 2.599 | |
| +3,7% | 54,0 % | 2.030 | |
| +3,7% | 49,4 % | 405 |
Broodmother e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +9,2% | 56,9 % | 1.561 | |
| +7,3% | 63,0 % | 341 | |
| +6,3% | 55,0 % | 808 | |
| +5,2% | 56,2 % | 1.683 | |
| +5,1% | 58,4 % | 801 | |
| +5,0% | 51,4 % | 350 | |
| +5,0% | 60,4 % | 629 | |
| +4,9% | 59,2 % | 377 | |
| +4,5% | 54,0 % | 1.502 | |
| +4,5% | 55,0 % | 822 | |
| +3,8% | 56,6 % | 569 | |
| +3,6% | 53,7 % | 389 |
Cu cine este Broodmother mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 57,3 % | 356 | |
| +4,7% | 54,4 % | 447 | |
| +4,5% | 57,0 % | 2.421 | |
| +4,2% | 57,0 % | 379 | |
| +3,6% | 54,9 % | 2.601 | |
| +3,4% | 51,6 % | 380 | |
| +2,9% | 51,9 % | 387 | |
| +2,8% | 54,4 % | 2.744 | |
| +2,7% | 53,9 % | 940 | |
| +2,7% | 49,7 % | 1.258 | |
| +2,5% | 55,2 % | 811 | |
| +2,4% | 53,4 % | 1.571 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











