
Night Stalker: counteri și build în Dota 2
Night Stalker în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Night Stalker
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Cizme
- 8 minPhase Boots
Pe parcursul jocului
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 6 minSoul Ring
- 14 minEcho Sabre
- 17 minBlink Dagger
- 27 minBlack King Bar
- 28 minHarpoon
- 33 minSkull Basher
- 34 minBuckler
- 34 minNullifier
Talente
- +100 furt de viață pentru Midnight Feast 11 %-35 s de repaus pentru Dark Ascension 89 %25
- +25 daune pentru Dark Ascension 37 %20% rezistență la efecte negative pentru Hunter in the Night 63 %15
- -1 s de repaus pentru Void 66 %+10 DPS pentru Crippling Fear 34 %10
Ordinea abilităților
- niv. 7Void
- niv. 11Midnight Feast
- niv. 15Crippling Fear
- Poziția 3: Off Lane94 %
Puternici împotriva lui Night Stalker
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +9,0% | 56,3 % | 1.152 | |
| +6,1% | 60,5 % | 1.379 | |
| +6,1% | 53,9 % | 1.036 | |
| +5,9% | 56,5 % | 2.197 | |
| +4,5% | 54,0 % | 1.502 | |
| +4,0% | 47,8 % | 1.520 | |
| +3,8% | 51,5 % | 2.429 | |
| +3,4% | 47,4 % | 1.660 | |
| +3,4% | 54,1 % | 9.596 | |
| +3,4% | 51,7 % | 3.077 | |
| +3,3% | 52,7 % | 3.343 | |
| +2,7% | 52,6 % | 2.982 |
Night Stalker e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 59,7 % | 1.942 | |
| +3,3% | 55,7 % | 3.737 | |
| +3,2% | 58,2 % | 3.992 | |
| +3,1% | 53,5 % | 3.864 | |
| +3,0% | 52,1 % | 14.832 | |
| +2,8% | 54,5 % | 8.964 | |
| +2,7% | 55,5 % | 9.703 | |
| +2,6% | 57,9 % | 2.871 | |
| +2,5% | 56,1 % | 6.040 | |
| +2,4% | 53,7 % | 13.562 | |
| +2,4% | 56,3 % | 1.716 | |
| +2,2% | 56,1 % | 4.037 |
Cu cine este Night Stalker mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +7,0% | 58,1 % | 663 | |
| +4,5% | 58,3 % | 439 | |
| +2,5% | 49,8 % | 448 | |
| +2,4% | 58,8 % | 793 | |
| +2,3% | 51,3 % | 2.067 | |
| +2,2% | 52,4 % | 3.272 | |
| +2,1% | 52,2 % | 2.028 | |
| +2,0% | 54,9 % | 10.910 | |
| +1,7% | 53,0 % | 5.559 | |
| +1,7% | 49,8 % | 2.017 | |
| +1,7% | 53,7 % | 8.430 | |
| +1,6% | 56,2 % | 5.125 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











