
Night Stalker: counteri și build în Dota 2
Night Stalker în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Night Stalker
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Cizme
- 8 minPhase Boots
Pe parcursul jocului
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 6 minSoul Ring
- 14 minEcho Sabre
- 17 minBlink Dagger
- 27 minBlack King Bar
- 28 minHarpoon
- 33 minSkull Basher
- 34 minBuckler
- 34 minNullifier
Talente
- +100 furt de viață pentru Midnight Feast 11 %-35 s de repaus pentru Dark Ascension 89 %25
- +25 daune pentru Dark Ascension 37 %20% rezistență la efecte negative pentru Hunter in the Night 63 %15
- -1 s de repaus pentru Void 66 %+10 DPS pentru Crippling Fear 34 %10
Ordinea abilităților
- niv. 7Void
- niv. 11Midnight Feast
- niv. 15Crippling Fear
- Poziția 3: Off Lane90 %
Puternici împotriva lui Night Stalker
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +9,5% | 64,1 % | 142 | |
| +6,9% | 63,1 % | 222 | |
| +6,1% | 63,2 % | 95 | |
| +6,1% | 61,5 % | 182 | |
| +4,6% | 45,3 % | 53 | |
| +3,7% | 56,0 % | 134 | |
| +3,2% | 53,7 % | 149 | |
| +2,9% | 57,7 % | 194 | |
| +2,9% | 56,1 % | 424 | |
| +2,7% | 58,1 % | 167 | |
| +2,6% | 56,7 % | 536 | |
| +2,6% | 55,6 % | 381 |
Night Stalker e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 59,1 % | 110 | |
| +4,0% | 53,4 % | 339 | |
| +4,0% | 53,7 % | 272 | |
| +3,5% | 57,2 % | 269 | |
| +3,4% | 50,9 % | 501 | |
| +3,2% | 50,8 % | 522 | |
| +3,2% | 52,9 % | 276 | |
| +3,1% | 50,3 % | 374 | |
| +3,1% | 53,2 % | 476 | |
| +2,6% | 55,3 % | 152 | |
| +2,5% | 51,8 % | 762 | |
| +2,5% | 53,8 % | 435 |
Cu cine este Night Stalker mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +6,4% | 50,0 % | 40 | |
| +4,2% | 50,0 % | 26 | |
| +3,7% | 54,9 % | 934 | |
| +3,3% | 51,3 % | 152 | |
| +3,3% | 48,3 % | 660 | |
| +3,1% | 55,8 % | 242 | |
| +2,9% | 55,1 % | 49 | |
| +2,7% | 50,9 % | 277 | |
| +2,6% | 55,6 % | 347 | |
| +2,6% | 49,3 % | 67 | |
| +2,3% | 43,8 % | 48 | |
| +2,2% | 55,2 % | 145 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











