
Bounty Hunter: counteri și build în Dota 2
Bounty Hunter în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Bounty Hunter
Start
- Blood Grenade
- Tango
- Boots of Speed
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer și Sentry Warduri
Cizme
- 7 minTranquil Boots
- 31 minBoots of Bearing
- 14 minArcane Boots
Pe parcursul jocului
- 3 minWind Lace
- 6 minMagic Wand
- 9 minUrn of Shadows
- 16 minDrum of Endurance
- 17 minOblivion Staff
- 18 minSpirit Vessel
- 23 minEul's Scepter of Divinity
- 23 minOrchid Malevolence
- 27 minPerseverance
Talente
- Track oferă viziune împărtășită 70 %Elimină repausul pentru Jinada 31 %25
- +190 daune pentru Shuriken Toss 79 %+50 furt de aur pentru Jinada 21 %20
- -30% daune încasate cât timp Shadow Walk este activ 73 %+50 aur pentru Track 27 %15
Ordinea abilităților
- niv. 8Shuriken Toss
- niv. 10Shadow Walk
- niv. 15Jinada
- Poziția 4: Support78 %
- Poziția 5: Hard Support17 %
Puternici împotriva lui Bounty Hunter
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 50,0 % | 324 | |
| +4,1% | 52,7 % | 818 | |
| +4,0% | 56,9 % | 515 | |
| +3,6% | 48,5 % | 1.687 | |
| +3,2% | 48,2 % | 5.100 | |
| +2,4% | 49,8 % | 1.070 | |
| +2,2% | 49,7 % | 1.170 | |
| +2,2% | 49,6 % | 4.998 | |
| +2,2% | 47,3 % | 512 | |
| +2,0% | 50,5 % | 3.945 | |
| +2,0% | 45,7 % | 950 | |
| +1,9% | 52,8 % | 4.403 |
Bounty Hunter e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 58,2 % | 760 | |
| +3,1% | 57,5 % | 805 | |
| +2,9% | 55,3 % | 959 | |
| +2,6% | 58,6 % | 1.303 | |
| +2,4% | 53,9 % | 2.726 | |
| +2,4% | 58,3 % | 848 | |
| +2,3% | 52,4 % | 1.230 | |
| +2,2% | 53,0 % | 2.287 | |
| +2,2% | 55,6 % | 1.630 | |
| +2,1% | 54,5 % | 3.704 | |
| +2,1% | 58,8 % | 653 | |
| +2,0% | 59,9 % | 1.547 |
Cu cine este Bounty Hunter mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 56,7 % | 1.328 | |
| +3,1% | 57,0 % | 863 | |
| +2,6% | 55,2 % | 466 | |
| +2,4% | 54,0 % | 2.162 | |
| +2,1% | 54,5 % | 811 | |
| +2,0% | 55,0 % | 2.034 | |
| +1,9% | 51,3 % | 2.502 | |
| +1,9% | 54,5 % | 2.319 | |
| +1,8% | 58,2 % | 4.570 | |
| +1,7% | 57,7 % | 463 | |
| +1,7% | 53,5 % | 1.467 | |
| +1,6% | 53,0 % | 319 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











