
Outworld Destroyer: counteri și build în Dota 2
Outworld Destroyer în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Outworld Destroyer
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Mantle of Intelligence
- Faerie Fire
- Observer Ward
Cizme
- 8 minPower Treads
Pe parcursul jocului
- 1 minNull Talisman
- 3 minMagic Wand
- 14 minWitch Blade
- 18 minBlink Dagger
- 26 minHurricane Pike
- 31 minBlack King Bar
- 32 minAghanim's Scepter
Talente
- +1.5% daune pentru Arcane Orb 38 %-60 s de repaus pentru Sanity's Eclipse 62 %25
- -10 s de repaus pentru Objurgation 0 %+12% furt de capacitate de mana pentru Astral Imprisonment 100 %20
- +5% mana refăcută pentru Essence Flux 0 %+0.8% din mana curentă ca viteză de mișcare 100 %15
- +100 distanță de invocare pentru Astral Imprisonment 35 %+200 mana 65 %10
Ordinea abilităților
- niv. 7Astral Imprisonment
- niv. 10Arcane Orb
- niv. 15Objurgation
- Poziția 2: Mid Lane95 %
Puternici împotriva lui Outworld Destroyer
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +6,0% | 55,0 % | 14.594 | |
| +3,9% | 51,8 % | 4.262 | |
| +3,8% | 45,7 % | 2.251 | |
| +3,5% | 51,0 % | 4.983 | |
| +3,4% | 54,6 % | 1.879 | |
| +3,3% | 52,9 % | 15.575 | |
| +3,0% | 45,7 % | 4.273 | |
| +2,9% | 48,8 % | 1.533 | |
| +2,8% | 52,7 % | 5.713 | |
| +2,7% | 50,3 % | 1.794 | |
| +2,6% | 47,4 % | 5.577 | |
| +2,5% | 44,7 % | 5.492 |
Outworld Destroyer e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 62,9 % | 418 | |
| +3,9% | 55,9 % | 3.742 | |
| +3,8% | 61,2 % | 5.793 | |
| +3,5% | 58,6 % | 4.516 | |
| +2,9% | 59,2 % | 3.939 | |
| +2,9% | 55,3 % | 9.555 | |
| +2,8% | 54,1 % | 2.804 | |
| +2,7% | 56,2 % | 4.918 | |
| +2,6% | 57,1 % | 8.985 | |
| +2,4% | 60,7 % | 4.665 | |
| +2,2% | 60,1 % | 11.444 | |
| +2,2% | 56,9 % | 16.854 |
Cu cine este Outworld Destroyer mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 53,9 % | 419 | |
| +3,0% | 58,1 % | 4.231 | |
| +2,4% | 58,1 % | 990 | |
| +2,1% | 55,9 % | 7.536 | |
| +2,0% | 53,0 % | 4.856 | |
| +1,7% | 52,6 % | 3.977 | |
| +1,6% | 56,5 % | 2.524 | |
| +1,6% | 52,9 % | 9.383 | |
| +1,5% | 56,7 % | 3.411 | |
| +1,5% | 56,3 % | 18.182 | |
| +1,5% | 50,8 % | 2.993 | |
| +1,3% | 57,4 % | 25.816 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











