
Outworld Destroyer: counteri și build în Dota 2
Outworld Destroyer în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Outworld Destroyer
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Mantle of Intelligence
- Faerie Fire
- Observer Ward
Cizme
- 8 minPower Treads
Pe parcursul jocului
- 1 minNull Talisman
- 3 minMagic Wand
- 14 minWitch Blade
- 18 minBlink Dagger
- 26 minHurricane Pike
- 31 minBlack King Bar
- 32 minAghanim's Scepter
Talente
- +1.5% daune pentru Arcane Orb 38 %-60 s de repaus pentru Sanity's Eclipse 62 %25
- -10 s de repaus pentru Objurgation 0 %+12% furt de capacitate de mana pentru Astral Imprisonment 100 %20
- +5% mana refăcută pentru Essence Flux 0 %+0.8% din mana curentă ca viteză de mișcare 100 %15
- +100 distanță de invocare pentru Astral Imprisonment 35 %+200 mana 65 %10
Ordinea abilităților
- niv. 7Astral Imprisonment
- niv. 10Arcane Orb
- niv. 15Objurgation
- Poziția 2: Mid Lane95 %
Puternici împotriva lui Outworld Destroyer
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +6,4% | 55,4 % | 3.981 | |
| +3,5% | 50,2 % | 1.179 | |
| +3,4% | 47,9 % | 1.677 | |
| +3,0% | 51,6 % | 2.675 | |
| +2,7% | 45,9 % | 956 | |
| +2,7% | 52,3 % | 4.920 | |
| +2,7% | 49,8 % | 1.259 | |
| +2,6% | 44,0 % | 638 | |
| +2,6% | 47,8 % | 502 | |
| +2,5% | 50,3 % | 602 | |
| +2,5% | 52,4 % | 464 | |
| +2,4% | 46,0 % | 1.929 |
Outworld Destroyer e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 67,2 % | 125 | |
| +4,8% | 55,8 % | 932 | |
| +4,4% | 61,5 % | 1.502 | |
| +3,8% | 60,5 % | 1.101 | |
| +3,7% | 58,6 % | 1.156 | |
| +3,5% | 55,1 % | 679 | |
| +3,3% | 58,0 % | 2.087 | |
| +2,9% | 54,2 % | 1.142 | |
| +2,8% | 54,4 % | 3.151 | |
| +2,6% | 60,1 % | 1.189 | |
| +2,2% | 59,6 % | 4.261 | |
| +2,1% | 57,6 % | 1.227 |
Cu cine este Outworld Destroyer mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 56,2 % | 121 | |
| +3,2% | 54,3 % | 1.252 | |
| +2,9% | 55,6 % | 1.198 | |
| +2,7% | 56,2 % | 1.959 | |
| +2,5% | 53,7 % | 782 | |
| +2,4% | 56,0 % | 2.626 | |
| +2,1% | 54,0 % | 3.230 | |
| +2,1% | 56,6 % | 1.100 | |
| +1,9% | 53,1 % | 2.876 | |
| +1,8% | 50,7 % | 988 | |
| +1,8% | 55,3 % | 742 | |
| +1,7% | 53,2 % | 2.366 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











