
Troll Warlord: kontry a build v Dota 2
Troll Warlord v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Troll Warlord
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 8 minPower Treads
- 9 minPhase Boots
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 11 minPerseverance
- 15 minBattle Fury
- 21 minSange and Yasha
- 27 minBlack King Bar
- 30 minSkull Basher
Talenty
- Whirling Axes prorážející imunitu vůči debuffům 12 %Battle Trance aplikující silné odstranění 88 %25
- Battle Trance poskytující rychlost útoku spojencům 36 %+160 k poškození Whirling Axes 64 %20
- +4 k rychlosti útoku za sečtení Fervor 61 %+1s k trvání Battle Trance 39 %15
- +2.5s k trvání debuffu Whirling Axes 20 %+20 k rychlosti pohybu Berserker's Rage 81 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Whirling Axes (na dálku)
- úr. 10Fervor
- úr. 14Berserker's Rage
- Pozice 1: Bezpečná linka91 %
Silní proti Troll Warlord
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 54,3 % | 92 | |
| +5,4% | 66,7 % | 63 | |
| +5,0% | 61,5 % | 91 | |
| +4,4% | 54,6 % | 207 | |
| +4,4% | 58,8 % | 342 | |
| +4,3% | 59,6 % | 208 | |
| +4,2% | 54,4 % | 90 | |
| +4,1% | 56,6 % | 145 | |
| +3,7% | 52,4 % | 168 | |
| +3,1% | 58,2 % | 55 | |
| +3,1% | 54,5 % | 479 | |
| +3,0% | 52,9 % | 68 |
Troll Warlord je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,0% | 56,5 % | 340 | |
| +6,8% | 57,6 % | 283 | |
| +6,0% | 36,6 % | 41 | |
| +5,8% | 57,9 % | 302 | |
| +5,6% | 60,6 % | 203 | |
| +4,8% | 58,2 % | 55 | |
| +4,8% | 51,5 % | 342 | |
| +4,4% | 55,6 % | 90 | |
| +4,3% | 50,0 % | 64 | |
| +4,1% | 54,6 % | 152 | |
| +3,1% | 55,2 % | 232 | |
| +3,0% | 54,6 % | 690 |
S kým je Troll Warlord silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 61,9 % | 63 | |
| +3,5% | 48,7 % | 39 | |
| +3,2% | 61,1 % | 90 | |
| +3,1% | 51,9 % | 54 | |
| +3,1% | 54,6 % | 723 | |
| +3,1% | 52,1 % | 167 | |
| +3,0% | 57,7 % | 189 | |
| +2,9% | 52,7 % | 129 | |
| +2,6% | 52,0 % | 75 | |
| +2,5% | 55,8 % | 267 | |
| +2,5% | 58,8 % | 34 | |
| +2,5% | 56,3 % | 112 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











