
Troll Warlord: kontry a build v Dota 2
Troll Warlord v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Troll Warlord
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 8 minPower Treads
- 9 minPhase Boots
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 11 minPerseverance
- 15 minBattle Fury
- 21 minSange and Yasha
- 27 minBlack King Bar
- 30 minSkull Basher
Talenty
- Whirling Axes prorážející imunitu vůči debuffům 12 %Battle Trance aplikující silné odstranění 88 %25
- Battle Trance poskytující rychlost útoku spojencům 36 %+160 k poškození Whirling Axes 64 %20
- +4 k rychlosti útoku za sečtení Fervor 61 %+1s k trvání Battle Trance 39 %15
- +2.5s k trvání debuffu Whirling Axes 20 %+20 k rychlosti pohybu Berserker's Rage 81 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Whirling Axes (na dálku)
- úr. 10Fervor
- úr. 14Berserker's Rage
- Pozice 1: Bezpečná linka81 %
Silní proti Troll Warlord
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 51,2 % | 989 | |
| +4,5% | 51,8 % | 1 159 | |
| +4,2% | 53,4 % | 2 486 | |
| +3,7% | 48,7 % | 707 | |
| +3,6% | 52,6 % | 994 | |
| +3,5% | 50,7 % | 692 | |
| +3,5% | 50,0 % | 1 078 | |
| +3,4% | 49,0 % | 1 240 | |
| +3,2% | 52,6 % | 673 | |
| +2,8% | 46,3 % | 2 214 | |
| +2,8% | 49,4 % | 3 361 | |
| +2,8% | 54,1 % | 2 804 |
Troll Warlord je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,8% | 54,0 % | 383 | |
| +6,9% | 60,0 % | 1 720 | |
| +5,9% | 56,5 % | 2 197 | |
| +4,5% | 56,8 % | 3 502 | |
| +4,5% | 54,0 % | 474 | |
| +3,8% | 56,3 % | 1 207 | |
| +3,7% | 56,5 % | 324 | |
| +3,7% | 56,0 % | 995 | |
| +3,6% | 55,3 % | 1 162 | |
| +3,6% | 53,0 % | 2 122 | |
| +3,0% | 58,4 % | 663 | |
| +2,9% | 56,2 % | 1 960 |
S kým je Troll Warlord silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 58,8 % | 959 | |
| +3,6% | 57,0 % | 941 | |
| +3,5% | 51,2 % | 410 | |
| +3,4% | 53,5 % | 955 | |
| +2,2% | 48,7 % | 820 | |
| +2,2% | 51,4 % | 706 | |
| +2,0% | 51,7 % | 1 031 | |
| +2,0% | 53,1 % | 2 513 | |
| +2,0% | 53,6 % | 970 | |
| +2,0% | 53,1 % | 1 645 | |
| +1,9% | 53,1 % | 1 105 | |
| +1,8% | 55,2 % | 431 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











