
Ember Spirit: kontry a build v Dota 2
Ember Spirit v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Ember Spirit
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Quelling Blade
- Observer Ward
Boty
- 10 minPhase Boots
- 31 minBoots of Travel
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 7 minUrn of Shadows
- 13 minSpirit Vessel
- 18 minMage Slayer
- 19 minKaya
- 29 minKaya and Sange
- 30 minBlack King Bar
- 31 minAghanim's Scepter
Talenty
- 2 nabití Sleight of Fist 74 %-12s z doby obnovení nabití Fire Remnant 27 %25
- +50 k poškození hrdinů Sleight of Fist 80 %+50 k pošk. Searing Chains za sekundu 21 %20
- +100% k pošk. Flame Guard za sekundu 89 %+0.8s k trvání Searing Chains 11 %15
- +12 k poškození 11 %+165 k hodnotě štítu Flame Guard 89 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Flame Guard
- úr. 12Searing Chains
- úr. 13Sleight of Fist
- Pozice 2: Prostřední linka95 %
Silní proti Ember Spirit
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 57,9 % | 2 418 | |
| +6,9% | 60,0 % | 1 720 | |
| +5,9% | 55,7 % | 11 908 | |
| +5,1% | 51,8 % | 2 612 | |
| +3,4% | 52,6 % | 4 747 | |
| +3,4% | 50,0 % | 4 323 | |
| +3,2% | 53,0 % | 794 | |
| +3,0% | 52,3 % | 1 175 | |
| +2,8% | 55,1 % | 9 937 | |
| +2,6% | 57,1 % | 8 985 | |
| +2,6% | 51,2 % | 3 375 | |
| +2,5% | 52,6 % | 2 040 |
Ember Spirit je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 55,5 % | 3 241 | |
| +3,3% | 50,2 % | 7 068 | |
| +3,0% | 48,9 % | 9 655 | |
| +2,6% | 55,5 % | 3 613 | |
| +2,3% | 51,7 % | 4 860 | |
| +2,2% | 57,5 % | 532 | |
| +2,2% | 55,0 % | 2 692 | |
| +2,1% | 54,2 % | 7 444 | |
| +2,1% | 51,8 % | 2 322 | |
| +2,0% | 45,1 % | 1 109 | |
| +1,9% | 52,3 % | 8 790 | |
| +1,8% | 48,2 % | 1 653 |
S kým je Ember Spirit silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 51,1 % | 1 330 | |
| +2,2% | 47,0 % | 1 265 | |
| +2,2% | 50,8 % | 1 789 | |
| +2,2% | 50,9 % | 803 | |
| +1,8% | 50,4 % | 1 601 | |
| +1,8% | 50,4 % | 4 341 | |
| +1,7% | 49,9 % | 781 | |
| +1,7% | 49,8 % | 5 825 | |
| +1,6% | 53,6 % | 5 708 | |
| +1,5% | 46,6 % | 2 502 | |
| +1,5% | 48,1 % | 2 984 | |
| +1,5% | 47,8 % | 9 131 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











