
Outworld Destroyer: kontry a build v Dota 2
Outworld Destroyer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Outworld Destroyer
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Mantle of Intelligence
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 1 minNull Talisman
- 3 minMagic Wand
- 14 minWitch Blade
- 18 minBlink Dagger
- 26 minHurricane Pike
- 31 minBlack King Bar
- 32 minAghanim's Scepter
Talenty
- +1.5% k poškození dle výše many Arcane Orb 38 %-60s z cooldownu Sanity's Eclipse 62 %25
- -10s z cooldownu Objurgation 0 %+12% k ukradené maně dle max. hodnoty Astral Imprisonment 100 %20
- +5% k obnovené maně dle max. hodnoty Essence Flux 0 %+0.8% z moment. many na rychlost pohybu 100 %15
- +100 k dosahu Astral Imprisonment 35 %+200 bodů many 65 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Astral Imprisonment
- úr. 10Arcane Orb
- úr. 15Objurgation
- Pozice 2: Prostřední linka95 %
Silní proti Outworld Destroyer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,0% | 55,0 % | 14 594 | |
| +3,9% | 51,8 % | 4 262 | |
| +3,8% | 45,7 % | 2 251 | |
| +3,5% | 51,0 % | 4 983 | |
| +3,4% | 54,6 % | 1 879 | |
| +3,3% | 52,9 % | 15 575 | |
| +3,0% | 45,7 % | 4 273 | |
| +2,9% | 48,8 % | 1 533 | |
| +2,8% | 52,7 % | 5 713 | |
| +2,7% | 50,3 % | 1 794 | |
| +2,6% | 47,4 % | 5 577 | |
| +2,5% | 44,7 % | 5 492 |
Outworld Destroyer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 62,9 % | 418 | |
| +3,9% | 55,9 % | 3 742 | |
| +3,8% | 61,2 % | 5 793 | |
| +3,5% | 58,6 % | 4 516 | |
| +2,9% | 59,2 % | 3 939 | |
| +2,9% | 55,3 % | 9 555 | |
| +2,8% | 54,1 % | 2 804 | |
| +2,7% | 56,2 % | 4 918 | |
| +2,6% | 57,1 % | 8 985 | |
| +2,4% | 60,7 % | 4 665 | |
| +2,2% | 60,1 % | 11 444 | |
| +2,2% | 56,9 % | 16 854 |
S kým je Outworld Destroyer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 53,9 % | 419 | |
| +3,0% | 58,1 % | 4 231 | |
| +2,4% | 58,1 % | 990 | |
| +2,1% | 55,9 % | 7 536 | |
| +2,0% | 53,0 % | 4 856 | |
| +1,7% | 52,6 % | 3 977 | |
| +1,6% | 56,5 % | 2 524 | |
| +1,6% | 52,9 % | 9 383 | |
| +1,5% | 56,7 % | 3 411 | |
| +1,5% | 56,3 % | 18 182 | |
| +1,5% | 50,8 % | 2 993 | |
| +1,3% | 57,4 % | 25 816 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











