
Chaos Knight: kontry a build v Dota 2
Chaos Knight v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Chaos Knight
Start
- Tango
- Quelling Blade
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 13 minArmlet of Mordiggian
- 17 minEcho Sabre
- 19 minBlink Dagger
- 23 minYasha
- 27 minManta Style
Talenty
- +10% k šanci na spuštění Chaos Strike 54 %-125% z poškození utrženého iluzí Phantasm 46 %25
- +0.6s k min./max. době omráčení Chaos Bolt 28 %Reality Rift prorážející imunitu vůči debuffům 72 %20
- +30% k lifestealu Chaos Strike 64 %+225 ke vzdálenosti přitažení Reality Rift 36 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Chaos Strike
- úr. 10Reality Rift
- úr. 15Chaos Bolt
- Pozice 3: Vedlejší linka74 %
- Pozice 1: Bezpečná linka19 %
Silní proti Chaos Knight
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,1% | 56,0 % | 709 | |
| +5,0% | 49,4 % | 731 | |
| +5,0% | 57,1 % | 6 425 | |
| +4,4% | 49,5 % | 2 047 | |
| +4,4% | 51,8 % | 1 807 | |
| +4,3% | 50,9 % | 3 193 | |
| +3,9% | 54,9 % | 377 | |
| +3,5% | 53,9 % | 1 990 | |
| +3,3% | 52,2 % | 5 479 | |
| +3,3% | 51,7 % | 470 | |
| +3,2% | 54,9 % | 844 | |
| +3,0% | 48,2 % | 1 340 |
Chaos Knight je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 60,5 % | 1 599 | |
| +5,2% | 55,6 % | 1 992 | |
| +3,7% | 56,5 % | 3 737 | |
| +3,7% | 55,4 % | 1 240 | |
| +3,7% | 56,7 % | 4 021 | |
| +3,5% | 51,0 % | 4 983 | |
| +3,4% | 55,5 % | 3 232 | |
| +3,3% | 52,7 % | 3 343 | |
| +3,0% | 55,4 % | 2 600 | |
| +2,8% | 54,7 % | 1 383 | |
| +2,8% | 51,7 % | 1 441 | |
| +2,7% | 49,0 % | 628 |
S kým je Chaos Knight silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 54,2 % | 899 | |
| +4,2% | 52,7 % | 550 | |
| +4,1% | 47,9 % | 4 333 | |
| +4,1% | 52,9 % | 1 111 | |
| +3,6% | 50,1 % | 1 354 | |
| +3,3% | 50,2 % | 1 018 | |
| +3,2% | 53,8 % | 1 118 | |
| +3,2% | 53,2 % | 945 | |
| +2,9% | 56,3 % | 942 | |
| +2,8% | 49,8 % | 1 838 | |
| +2,2% | 52,3 % | 499 | |
| +2,0% | 50,6 % | 836 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











