
Sand King: kontry a build v Dota 2
Sand King v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Sand King
Start
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Gauntlets of Strength
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 9 minPhase Boots
- 9 minArcane Boots
- 35 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minBracer
- 2 minNull Talisman
- 3 minMagic Wand
- 12 minBlink Dagger
- 19 minAghanim's Scepter
- 30 minCrystalys
Talenty
- +125 k poškození útoku Stinger 45 %35% zpomalení a šance na minutí Sand Storm 55 %25
- -3s z cooldownu Burrowstrike 6 %+6 pulzů Epicenter 94 %20
- +25 k pošk. Sand Storm za sekundu 63 %+200 k dosahu Burrowstrike 37 %15
- +12% ke zpomalení Stinger 58 %+100 k rozsahu výbuchu Caustic Finale 42 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Sand Storm
- úr. 10Burrowstrike
- úr. 15Stinger
- Pozice 3: Vedlejší linka60 %
- Pozice 2: Prostřední linka23 %
- Pozice 4: Support11 %
Silní proti Sand King
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 51,8 % | 1 887 | |
| +3,6% | 54,4 % | 1 517 | |
| +3,0% | 54,3 % | 2 404 | |
| +2,8% | 52,4 % | 3 149 | |
| +2,8% | 56,5 % | 1 275 | |
| +2,7% | 53,1 % | 2 419 | |
| +2,7% | 55,4 % | 2 563 | |
| +2,7% | 55,7 % | 1 597 | |
| +2,6% | 53,9 % | 4 492 | |
| +2,6% | 53,0 % | 3 561 | |
| +2,4% | 50,8 % | 922 | |
| +2,2% | 53,6 % | 1 443 |
Sand King je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,8% | 58,3 % | 415 | |
| +7,1% | 54,4 % | 620 | |
| +5,9% | 48,3 % | 551 | |
| +4,8% | 50,1 % | 5 091 | |
| +4,5% | 48,2 % | 542 | |
| +4,4% | 51,8 % | 1 807 | |
| +4,4% | 55,7 % | 1 364 | |
| +3,6% | 56,6 % | 615 | |
| +3,2% | 51,9 % | 1 382 | |
| +2,7% | 51,7 % | 424 | |
| +2,7% | 46,1 % | 4 861 | |
| +2,6% | 48,5 % | 2 687 |
S kým je Sand King silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 55,0 % | 912 | |
| +4,5% | 54,2 % | 452 | |
| +4,3% | 51,3 % | 374 | |
| +3,9% | 51,0 % | 1 201 | |
| +3,6% | 51,4 % | 1 010 | |
| +2,6% | 56,2 % | 2 833 | |
| +2,3% | 53,4 % | 6 805 | |
| +2,2% | 54,2 % | 1 234 | |
| +2,0% | 52,1 % | 3 454 | |
| +2,0% | 47,5 % | 1 142 | |
| +1,9% | 52,0 % | 5 393 | |
| +1,7% | 48,2 % | 813 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











