
Lifestealer: kontry a build v Dota 2
Lifestealer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Lifestealer
Start
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
Boty
- 7 minPhase Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 17 minRadiance
- 20 minArmlet of Mordiggian
- 24 minSange and Yasha
- 25 minSange
- 26 minManta Style
- 30 minAghanim's Scepter
- 32 minSkull Basher
- 38 minAbyssal Blade
Talenty
- +1.0% k lifestealu a poškození Feast 17 %+1.0s k trvání Rage 83 %25
- +12% k rychlosti pohybu/zdraví cíle Infest 17 %+25% k lifestealu dle pošk. Open Wounds 83 %20
- +175 k poškození Infest 13 %Open Wounds poskytující vůči cíli +50 k rychlosti útoku 87 %15
- +4 ke všem atributům 27 %+15 k rychlosti pohybu 73 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Feast
- úr. 10Rage
- úr. 15Open Wounds
- Pozice 1: Bezpečná linka92 %
Silní proti Lifestealer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 54,3 % | 4 741 | |
| +4,3% | 50,6 % | 9 000 | |
| +3,9% | 51,6 % | 4 073 | |
| +3,5% | 51,0 % | 10 564 | |
| +3,5% | 50,5 % | 6 957 | |
| +3,3% | 52,1 % | 11 744 | |
| +3,1% | 52,8 % | 2 354 | |
| +2,9% | 54,9 % | 6 569 | |
| +2,8% | 52,9 % | 4 206 | |
| +2,6% | 55,9 % | 2 189 | |
| +2,6% | 44,2 % | 13 493 | |
| +2,5% | 50,5 % | 1 748 |
Lifestealer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 56,7 % | 13 775 | |
| +4,2% | 61,6 % | 7 891 | |
| +3,6% | 55,1 % | 35 440 | |
| +3,4% | 55,6 % | 7 568 | |
| +3,0% | 56,9 % | 13 508 | |
| +2,9% | 52,9 % | 21 606 | |
| +2,9% | 52,2 % | 4 394 | |
| +2,8% | 52,1 % | 18 922 | |
| +2,7% | 56,9 % | 7 266 | |
| +2,5% | 51,9 % | 1 449 | |
| +2,3% | 51,1 % | 3 252 | |
| +2,1% | 54,2 % | 5 056 |
S kým je Lifestealer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,8% | 50,6 % | 516 | |
| +2,2% | 55,8 % | 1 218 | |
| +2,0% | 51,3 % | 11 112 | |
| +2,0% | 50,5 % | 4 482 | |
| +1,9% | 50,8 % | 6 483 | |
| +1,8% | 51,9 % | 5 412 | |
| +1,8% | 53,6 % | 15 178 | |
| +1,8% | 48,7 % | 2 599 | |
| +1,7% | 49,7 % | 5 355 | |
| +1,7% | 52,6 % | 6 515 | |
| +1,7% | 53,3 % | 26 471 | |
| +1,6% | 52,9 % | 10 426 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











