
Underlord: kontry a build v Dota 2
Underlord v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Underlord
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Magic Stick
Boty
- 9 minArcane Boots
- 27 minGuardian Greaves
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minSoul Ring
- 3 minMagic Wand
- 5 minRing of Basilius
- 8 minHeaddress
- 12 minMekansm
- 14 minRod of Atos
- 21 minAghanim's Scepter
- 28 minPipe of Insight
- 33 minShiva's Guard
Talenty
- +0.4s k trvání zakořenění Pit of Malice 75 %Portály Fiend's Gate udílející 160/sek. v okruhu 700 25 %25
- +0.6% k poškození hořením Firestorm 83 %+10% k redukci/navýšení poškození Atrophy Aura 18 %20
- Pit of Malice zpomalující nepřátele o 20% 35 %-5s z cooldownu Firestorm 65 %15
- +5% k rychlosti pohybu/redukci pošk. Invading Force 62 %+15s k trvání Atrophy Aura 38 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Firestorm
- úr. 10Pit of Malice
- úr. 15Atrophy Aura
- Pozice 3: Vedlejší linka89 %
Silní proti Underlord
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 58,6 % | 13 803 | |
| +3,7% | 58,6 % | 16 174 | |
| +3,0% | 56,9 % | 13 508 | |
| +2,5% | 52,6 % | 2 781 | |
| +2,2% | 52,0 % | 1 710 | |
| +2,2% | 53,8 % | 1 773 | |
| +2,0% | 53,1 % | 3 136 | |
| +2,0% | 57,9 % | 9 284 | |
| +2,0% | 53,2 % | 7 393 | |
| +1,7% | 55,1 % | 1 636 | |
| +1,6% | 55,6 % | 5 884 | |
| +1,5% | 52,6 % | 4 340 |
Underlord je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 50,1 % | 7 336 | |
| +4,9% | 46,5 % | 825 | |
| +4,3% | 50,9 % | 3 193 | |
| +4,1% | 57,7 % | 2 994 | |
| +4,0% | 52,3 % | 1 848 | |
| +3,9% | 49,8 % | 14 952 | |
| +3,7% | 46,3 % | 10 682 | |
| +3,4% | 48,5 % | 3 859 | |
| +3,2% | 55,2 % | 1 546 | |
| +3,1% | 56,9 % | 450 | |
| +3,1% | 51,3 % | 1 818 | |
| +3,0% | 51,2 % | 739 |
S kým je Underlord silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 57,8 % | 805 | |
| +3,7% | 52,5 % | 1 107 | |
| +3,4% | 49,2 % | 2 981 | |
| +3,2% | 53,4 % | 3 813 | |
| +3,1% | 53,0 % | 1 658 | |
| +2,9% | 46,5 % | 1 759 | |
| +2,8% | 51,8 % | 703 | |
| +2,5% | 46,0 % | 1 340 | |
| +2,5% | 48,6 % | 4 238 | |
| +2,5% | 46,5 % | 619 | |
| +2,2% | 49,0 % | 600 | |
| +2,1% | 51,4 % | 11 110 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











