
Spirit Breaker: kontry a build v Dota 2
Spirit Breaker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Spirit Breaker
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Boots of Speed
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Wind Lace
Boty
- 11 minPhase Boots
- 14 minTranquil Boots
Během hry
- 5 minMagic Wand
- 5 minWind Lace
- 7 minUrn of Shadows
- 15 minDrum of Endurance
- 23 minShadow Blade
- 29 minYasha
- 33 minYasha and Kaya
- 35 minAghanim's Scepter
Talenty
- +20% k pošk. dle rychlosti pohybu Greater Bash 48 %-4s z cooldownu Charge of Darkness 52 %25
- +8%/2% k rychlosti pohybu Empowering Haste od hrdiny/creepa 0 %Bulldoze poskytující štít proti poškození s 375 body 100 %20
- -3s z cooldownu Bulldoze 100 %+60 k rychlosti pohybu Charge of Darkness 0 %15
Pořadí schopností
- úr. 8Greater Bash
- úr. 9Charge of Darkness
- úr. 15Bulldoze
- Pozice 4: Support63 %
- Pozice 3: Vedlejší linka17 %
- Pozice 5: Hard Support16 %
Silní proti Spirit Breaker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 49,8 % | 14 952 | |
| +2,8% | 45,1 % | 8 444 | |
| +2,6% | 49,2 % | 14 392 | |
| +2,4% | 53,1 % | 19 636 | |
| +2,0% | 47,5 % | 5 708 | |
| +1,9% | 47,4 % | 8 091 | |
| +1,8% | 50,7 % | 29 609 | |
| +1,8% | 50,3 % | 15 479 | |
| +1,8% | 48,5 % | 6 133 | |
| +1,8% | 48,4 % | 2 492 | |
| +1,7% | 49,1 % | 13 328 | |
| +1,6% | 47,4 % | 11 585 |
Spirit Breaker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 55,9 % | 2 386 | |
| +3,0% | 55,0 % | 6 811 | |
| +2,4% | 52,5 % | 11 809 | |
| +2,1% | 54,4 % | 1 792 | |
| +1,9% | 52,2 % | 26 057 | |
| +1,8% | 50,9 % | 24 903 | |
| +1,6% | 51,2 % | 6 135 | |
| +1,4% | 54,2 % | 29 969 | |
| +1,4% | 57,7 % | 2 941 | |
| +1,4% | 49,7 % | 6 853 | |
| +1,3% | 50,6 % | 32 965 | |
| +1,3% | 51,8 % | 6 872 |
S kým je Spirit Breaker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,5% | 55,6 % | 20 741 | |
| +2,5% | 55,5 % | 2 797 | |
| +2,1% | 50,2 % | 6 578 | |
| +1,9% | 53,1 % | 11 068 | |
| +1,8% | 54,2 % | 25 219 | |
| +1,7% | 51,3 % | 4 029 | |
| +1,6% | 52,3 % | 8 582 | |
| +1,6% | 56,8 % | 7 479 | |
| +1,5% | 46,0 % | 18 042 | |
| +1,5% | 52,7 % | 5 935 | |
| +1,4% | 54,7 % | 11 756 | |
| +1,4% | 50,4 % | 7 480 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











