
Dark Seer: kontry a build v Dota 2
Dark Seer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Dark Seer
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Mantle of Intelligence
- Quelling Blade
- Magic Stick
Boty
- 11 minArcane Boots
- 26 minGuardian Greaves
Během hry
- 1 minNull Talisman
- 4 minMagic Wand
- 7 minRing of Basilius
- 7 minSoul Ring
- 9 minHelm of the Dominator
- 21 minBlink Dagger
- 22 minShiva's Guard
- 29 minAghanim's Scepter
- 32 minBlack King Bar
Talenty
- 2 nabití Ion Shell 23 %Surge s rozsahem 350 77 %25
- -40s z cooldownu Wall of Replica 31 %+50 k pošk. Ion Shell za sekundu 69 %20
- +75 k rozsahu Vacuum 82 %-1.5s z cooldownu Surge 18 %15
- +15% k poškození repliky Wall of Replica 29 %+65 k rozsahu Ion Shell 71 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Ion Shell
- úr. 10Surge
- úr. 15Vacuum
- Pozice 3: Vedlejší linka86 %
Silní proti Dark Seer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 55,5 % | 1 810 | |
| +3,8% | 56,1 % | 7 049 | |
| +3,6% | 53,6 % | 1 714 | |
| +3,4% | 51,0 % | 5 169 | |
| +3,2% | 51,5 % | 2 512 | |
| +2,7% | 53,9 % | 2 561 | |
| +2,6% | 54,5 % | 2 132 | |
| +2,3% | 52,3 % | 2 242 | |
| +2,3% | 55,1 % | 1 652 | |
| +2,1% | 46,8 % | 2 537 | |
| +2,1% | 50,0 % | 2 370 | |
| +2,1% | 51,4 % | 3 183 |
Dark Seer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 55,9 % | 1 091 | |
| +4,7% | 56,9 % | 2 125 | |
| +4,6% | 50,8 % | 6 219 | |
| +4,6% | 55,0 % | 505 | |
| +4,1% | 57,7 % | 1 860 | |
| +3,5% | 51,3 % | 1 390 | |
| +3,2% | 47,5 % | 6 789 | |
| +3,1% | 47,7 % | 895 | |
| +3,0% | 54,1 % | 3 450 | |
| +2,9% | 56,1 % | 2 380 | |
| +2,8% | 50,1 % | 479 | |
| +2,6% | 50,2 % | 7 644 |
S kým je Dark Seer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 51,2 % | 3 029 | |
| +3,0% | 48,4 % | 1 324 | |
| +2,9% | 55,1 % | 1 059 | |
| +2,7% | 54,3 % | 1 198 | |
| +2,6% | 54,6 % | 2 418 | |
| +2,5% | 50,8 % | 2 984 | |
| +2,4% | 51,2 % | 2 254 | |
| +2,0% | 48,4 % | 1 534 | |
| +2,0% | 50,6 % | 4 355 | |
| +1,9% | 54,2 % | 7 654 | |
| +1,8% | 53,0 % | 11 047 | |
| +1,7% | 54,1 % | 4 023 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











