
Dark Seer: kontry a build v Dota 2
Dark Seer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Dark Seer
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Mantle of Intelligence
- Quelling Blade
- Magic Stick
Boty
- 11 minArcane Boots
- 26 minGuardian Greaves
Během hry
- 1 minNull Talisman
- 4 minMagic Wand
- 7 minRing of Basilius
- 7 minSoul Ring
- 9 minHelm of the Dominator
- 21 minBlink Dagger
- 22 minShiva's Guard
- 29 minAghanim's Scepter
- 32 minBlack King Bar
Talenty
- 2 nabití Ion Shell 23 %Surge s rozsahem 350 77 %25
- -40s z cooldownu Wall of Replica 31 %+50 k pošk. Ion Shell za sekundu 69 %20
- +75 k rozsahu Vacuum 82 %-1.5s z cooldownu Surge 18 %15
- +15% k poškození repliky Wall of Replica 29 %+65 k rozsahu Ion Shell 71 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Ion Shell
- úr. 10Surge
- úr. 15Vacuum
- Pozice 3: Vedlejší linka91 %
Silní proti Dark Seer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 59,4 % | 678 | |
| +4,8% | 57,6 % | 2 949 | |
| +4,0% | 54,0 % | 708 | |
| +3,2% | 53,7 % | 806 | |
| +3,0% | 55,7 % | 914 | |
| +3,0% | 50,4 % | 2 353 | |
| +3,0% | 54,7 % | 985 | |
| +2,8% | 51,4 % | 1 528 | |
| +2,4% | 52,0 % | 375 | |
| +2,2% | 53,6 % | 3 659 | |
| +2,1% | 53,9 % | 1 169 | |
| +2,0% | 55,5 % | 3 470 |
Dark Seer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 51,5 % | 2 515 | |
| +5,6% | 56,6 % | 1 285 | |
| +5,4% | 57,6 % | 828 | |
| +4,8% | 56,5 % | 168 | |
| +4,4% | 53,7 % | 451 | |
| +4,2% | 53,5 % | 752 | |
| +4,0% | 52,3 % | 193 | |
| +3,7% | 51,6 % | 638 | |
| +3,6% | 56,9 % | 963 | |
| +3,4% | 48,1 % | 3 042 | |
| +3,1% | 48,3 % | 321 | |
| +2,9% | 51,9 % | 3 476 |
S kým je Dark Seer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 51,5 % | 1 267 | |
| +3,4% | 55,6 % | 421 | |
| +3,4% | 51,1 % | 456 | |
| +2,8% | 55,1 % | 477 | |
| +2,8% | 59,2 % | 130 | |
| +2,8% | 52,2 % | 251 | |
| +2,5% | 49,0 % | 639 | |
| +2,1% | 47,0 % | 474 | |
| +2,0% | 50,8 % | 1 245 | |
| +2,0% | 53,4 % | 4 801 | |
| +2,0% | 51,7 % | 590 | |
| +2,0% | 54,6 % | 412 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











