
Legion Commander: kontry a build v Dota 2
Legion Commander v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Legion Commander
Start
- Tango
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Gauntlets of Strength
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 14 minBlink Dagger
- 16 minBlade Mail
- 29 minBlack King Bar
- 30 minCrystalys
- 33 minAghanim's Scepter
- 36 minAssault Cuirass
- 36 minDaedalus
Talenty
- +100% k lifestealu Moment of Courage 100 %Cooldown Duel je po výhře snížen o 30s 0 %25
- +0.75s k trvání Duel 0 %-1 útok pro spuštění Moment of Courage 100 %20
- +40 k regeneraci zdraví Press the Attack 24 %+35 k poškození za hrdinu Overwhelming Odds 76 %15
- -2s z cooldownu Overwhelming Odds 100 %+1 k brnění Outfight Them! 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Overwhelming Odds
- úr. 10Moment of Courage
- úr. 15Press the Attack
- Pozice 3: Vedlejší linka90 %
Silní proti Legion Commander
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 51,1 % | 7 559 | |
| +4,1% | 46,9 % | 2 820 | |
| +4,0% | 52,7 % | 3 126 | |
| +3,6% | 53,3 % | 16 752 | |
| +3,0% | 51,0 % | 5 880 | |
| +2,6% | 47,9 % | 7 520 | |
| +2,4% | 46,0 % | 6 856 | |
| +2,2% | 49,7 % | 4 466 | |
| +2,1% | 50,6 % | 7 623 | |
| +2,1% | 48,9 % | 4 684 | |
| +2,0% | 51,7 % | 15 698 | |
| +1,9% | 48,0 % | 6 427 |
Legion Commander je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,1% | 56,9 % | 11 590 | |
| +3,1% | 55,7 % | 18 587 | |
| +2,5% | 56,7 % | 2 125 | |
| +2,5% | 57,8 % | 8 024 | |
| +2,5% | 57,0 % | 13 184 | |
| +2,4% | 53,9 % | 3 564 | |
| +2,3% | 58,1 % | 3 958 | |
| +2,3% | 53,4 % | 8 181 | |
| +2,2% | 57,3 % | 11 368 | |
| +2,2% | 52,3 % | 29 449 | |
| +1,9% | 55,6 % | 20 008 | |
| +1,8% | 51,0 % | 7 021 |
S kým je Legion Commander silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 55,8 % | 416 | |
| +3,3% | 58,0 % | 803 | |
| +3,0% | 57,1 % | 5 810 | |
| +2,3% | 51,2 % | 537 | |
| +2,0% | 53,2 % | 2 256 | |
| +1,9% | 53,5 % | 15 165 | |
| +1,7% | 57,1 % | 2 784 | |
| +1,7% | 54,1 % | 20 762 | |
| +1,7% | 54,5 % | 15 606 | |
| +1,6% | 53,7 % | 1 252 | |
| +1,6% | 52,0 % | 6 936 | |
| +1,5% | 51,7 % | 8 907 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











