
Tinker: kontry a build v Dota 2
Tinker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Tinker
Start
- Iron Branch
- Tango
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 24 minBoots of Travel
- 16 minTranquil Boots
- 16 minArcane Boots
Během hry
- 8 minKaya
- 12 minBlink Dagger
- 19 minAether Lens
- 22 minKaya and Sange
- 23 minAghanim's Scepter
- 30 minBlack King Bar
- 31 minEul's Scepter of Divinity
- 36 minWind Waker
Talenty
- Laser s rozsahem 250 100 %-0.25s z trvání resetu Rearm 0 %25
- +60 k poškození rakety Deploy Turrets 0 %-0.5s z doby vyvolávání Keen Conveyance 100 %20
- +100 ke vzdálenosti odstrčení Tinkera od Deploy Turrets 0 %+50 k poškození zásahem Laser 100 %15
- +1.0s k trvání March of the Machines 6 %+10% k redukci spotřeb/ztrát many 95 %10
Pořadí schopností
- úr. 7March of the Machines
- úr. 10Laser
- úr. 15Deploy Turrets
- Pozice 2: Prostřední linka93 %
Silní proti Tinker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 57,1 % | 2 631 | |
| +3,8% | 56,1 % | 8 094 | |
| +3,6% | 51,4 % | 1 006 | |
| +2,4% | 55,8 % | 1 177 | |
| +2,2% | 56,1 % | 4 037 | |
| +2,2% | 54,6 % | 3 932 | |
| +2,1% | 53,4 % | 3 049 | |
| +2,1% | 55,5 % | 1 124 | |
| +2,0% | 56,1 % | 6 989 | |
| +1,9% | 59,0 % | 892 | |
| +1,9% | 54,8 % | 2 028 | |
| +1,7% | 55,1 % | 1 824 |
Tinker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 51,2 % | 989 | |
| +3,2% | 51,5 % | 2 512 | |
| +3,1% | 54,7 % | 2 245 | |
| +2,9% | 50,0 % | 6 914 | |
| +2,8% | 52,2 % | 3 045 | |
| +2,7% | 50,9 % | 3 356 | |
| +2,6% | 51,2 % | 3 375 | |
| +2,5% | 50,2 % | 1 921 | |
| +2,5% | 52,6 % | 2 781 | |
| +2,3% | 47,9 % | 1 246 | |
| +2,3% | 50,7 % | 2 475 | |
| +2,1% | 52,7 % | 2 370 |
S kým je Tinker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,0% | 50,2 % | 408 | |
| +2,9% | 53,0 % | 951 | |
| +2,8% | 48,7 % | 2 573 | |
| +2,7% | 52,1 % | 1 786 | |
| +2,5% | 49,9 % | 3 000 | |
| +2,2% | 47,4 % | 1 910 | |
| +2,1% | 51,4 % | 6 029 | |
| +2,1% | 48,7 % | 3 118 | |
| +1,9% | 48,6 % | 2 873 | |
| +1,7% | 52,3 % | 503 | |
| +1,5% | 46,3 % | 1 197 | |
| +1,5% | 51,9 % | 2 592 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











