
Techies: kontry a build v Dota 2
Techies v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Techies
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 6 minTranquil Boots
- 11 minArcane Boots
Talenty
- +253 k poškození 8 %-0.8s z prodlevy aktivace Proximity Mines 92 %25
- +160 k poškození Sticky Bomb 12 %-15s z cooldownu Blast Off! 88 %20
- +175 k poškození Blast Off! 100 %+25% k trvání buffu a odzbrojení Reactive Tazer 0 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Blast Off!
- úr. 9Reactive Tazer
- úr. 15Sticky Bomb
- Pozice 4: Support51 %
- Pozice 5: Hard Support38 %
Silní proti Techies
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 51,2 % | 7 759 | |
| +3,6% | 48,3 % | 7 299 | |
| +2,9% | 52,9 % | 21 606 | |
| +2,3% | 55,6 % | 2 083 | |
| +2,2% | 50,2 % | 3 252 | |
| +2,1% | 46,8 % | 451 | |
| +2,0% | 48,2 % | 6 492 | |
| +1,9% | 53,0 % | 8 195 | |
| +1,8% | 51,8 % | 6 066 | |
| +1,8% | 52,8 % | 23 844 | |
| +1,7% | 49,9 % | 7 121 | |
| +1,6% | 45,9 % | 4 296 |
Techies je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 53,4 % | 2 486 | |
| +3,9% | 49,3 % | 1 865 | |
| +3,7% | 59,7 % | 2 205 | |
| +3,6% | 56,2 % | 11 976 | |
| +2,8% | 53,1 % | 2 211 | |
| +2,7% | 53,1 % | 4 578 | |
| +2,5% | 53,7 % | 6 265 | |
| +2,5% | 55,0 % | 1 576 | |
| +2,4% | 56,7 % | 4 985 | |
| +2,3% | 58,0 % | 5 206 | |
| +2,1% | 51,1 % | 5 271 | |
| +1,8% | 53,5 % | 4 522 |
S kým je Techies silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 57,9 % | 2 047 | |
| +3,0% | 54,0 % | 3 034 | |
| +3,0% | 53,9 % | 3 698 | |
| +2,7% | 57,4 % | 17 176 | |
| +2,4% | 55,2 % | 1 951 | |
| +2,4% | 53,4 % | 1 514 | |
| +2,3% | 51,6 % | 5 981 | |
| +1,8% | 51,9 % | 3 431 | |
| +1,8% | 54,5 % | 2 419 | |
| +1,6% | 57,9 % | 1 749 | |
| +1,6% | 53,7 % | 3 970 | |
| +1,5% | 54,1 % | 4 724 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











