
Storm Spirit: kontry a build v Dota 2
Storm Spirit v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Storm Spirit
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 9 minPower Treads
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 7 minSoul Ring
- 17 minKaya
- 17 minWitch Blade
- 18 minOrchid Malevolence
- 25 minKaya and Sange
- 29 minBlack King Bar
- 34 minParasma
Talenty
- +2 přeskoky útoku Overload 70 %Vytvoření Remnanta po 450 jednotkách v Ball Lightning 30 %25
- +0.2s k trvání Electric Vortex 57 %-1.25s z cooldownu Static Remnant 43 %20
- +250 bodů zdraví 27 %+60 k poškození Static Remnant 73 %15
- +25.0/25.0% ke zpomalení útoku/pohybu Overload 8 %+1.5 k regeneraci many 92 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Static Remnant
- úr. 10Overload
- úr. 15Electric Vortex
- Pozice 2: Prostřední linka95 %
Silní proti Storm Spirit
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 65,2 % | 848 | |
| +3,3% | 51,9 % | 2 144 | |
| +3,2% | 58,2 % | 3 992 | |
| +3,2% | 59,0 % | 2 935 | |
| +2,8% | 53,8 % | 1 282 | |
| +2,7% | 56,0 % | 8 957 | |
| +2,5% | 58,6 % | 1 241 | |
| +2,5% | 53,5 % | 1 414 | |
| +2,4% | 55,2 % | 730 | |
| +2,3% | 56,9 % | 1 075 | |
| +2,2% | 56,1 % | 2 739 | |
| +2,2% | 54,2 % | 13 494 |
Storm Spirit je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 59,8 % | 458 | |
| +4,6% | 52,3 % | 13 475 | |
| +3,6% | 51,8 % | 1 887 | |
| +3,3% | 54,5 % | 1 176 | |
| +3,2% | 48,8 % | 1 525 | |
| +3,1% | 50,5 % | 2 317 | |
| +3,1% | 50,4 % | 2 708 | |
| +2,5% | 51,9 % | 2 577 | |
| +2,3% | 51,7 % | 2 776 | |
| +2,1% | 52,6 % | 2 431 | |
| +2,0% | 46,2 % | 11 671 | |
| +1,9% | 49,7 % | 6 468 |
S kým je Storm Spirit silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 52,4 % | 466 | |
| +2,8% | 50,8 % | 3 660 | |
| +2,5% | 44,9 % | 746 | |
| +1,8% | 46,4 % | 1 121 | |
| +1,7% | 44,3 % | 4 486 | |
| +1,6% | 48,2 % | 4 837 | |
| +1,5% | 45,7 % | 2 300 | |
| +1,4% | 45,3 % | 1 228 | |
| +1,4% | 46,1 % | 3 623 | |
| +1,3% | 46,7 % | 1 518 | |
| +1,2% | 46,4 % | 2 299 | |
| +1,1% | 46,2 % | 7 726 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











