
Kunkka: kontry a build v Dota 2
Kunkka v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Kunkka
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Circlet
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 3 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 19 minAghanim's Scepter
- 21 minOctarine Core
- 30 minShiva's Guard
- 31 minBlack King Bar
Talenty
- +100 k rozsahům schopností 100 %Tidebringer ignorující 25% brnění 0 %25
- -4s z cooldownu Torrent 44 %+80% k poškození rozštípnutím Tidebringer 56 %20
- +25% k době vymrštění/poškození Torrent 32 %+75 k poškození Tidebringer 68 %15
- +1s k trvání buffu Admiral's Rum 0 %Tidebringer aplikující na 1s 60% zpomalení 100 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Tidebringer
- úr. 12X Marks the Spot
- úr. 15Torrent
- Pozice 3: Vedlejší linka59 %
- Pozice 2: Prostřední linka32 %
Silní proti Kunkka
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 48,0 % | 348 | |
| +3,4% | 55,6 % | 7 568 | |
| +3,2% | 52,3 % | 641 | |
| +3,1% | 50,5 % | 2 317 | |
| +3,0% | 51,0 % | 1 398 | |
| +2,4% | 49,4 % | 1 398 | |
| +2,4% | 50,6 % | 2 815 | |
| +2,3% | 55,5 % | 9 110 | |
| +2,1% | 51,3 % | 1 561 | |
| +2,1% | 50,2 % | 1 174 | |
| +1,9% | 50,7 % | 3 897 | |
| +1,9% | 49,6 % | 3 996 |
Kunkka je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 50,1 % | 611 | |
| +4,1% | 55,6 % | 1 067 | |
| +4,0% | 53,8 % | 485 | |
| +3,9% | 50,4 % | 861 | |
| +3,5% | 49,6 % | 5 614 | |
| +2,9% | 50,7 % | 1 606 | |
| +2,9% | 56,7 % | 746 | |
| +2,8% | 51,0 % | 1 965 | |
| +2,2% | 52,5 % | 474 | |
| +2,0% | 54,1 % | 1 868 | |
| +2,0% | 51,5 % | 1 718 | |
| +1,9% | 55,5 % | 3 704 |
S kým je Kunkka silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 53,7 % | 406 | |
| +3,8% | 52,2 % | 1 290 | |
| +3,4% | 54,4 % | 940 | |
| +2,4% | 52,4 % | 4 649 | |
| +2,2% | 56,3 % | 387 | |
| +2,1% | 49,4 % | 1 142 | |
| +1,9% | 53,8 % | 8 204 | |
| +1,9% | 51,7 % | 6 667 | |
| +1,9% | 48,5 % | 1 747 | |
| +1,9% | 53,8 % | 2 919 | |
| +1,8% | 52,7 % | 6 493 | |
| +1,8% | 51,2 % | 5 452 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











