
Ogre Magi: kontry a build v Dota 2
Ogre Magi v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Ogre Magi
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Enchanted Mango
- Sentry Ward
Boty
- 12 minArcane Boots
- 36 minGuardian Greaves
Během hry
- 4 minMagic Wand
- 4 minSoul Ring
- 6 minRing of Basilius
- 19 minHand of Midas
- 24 minBlink Dagger
- 25 minAether Lens
- 25 minGlimmer Cape
- 31 minAghanim's Scepter
Talenty
- 17% šance použít s útokem Fireblast 100 %+10% k šanci na seslání Multicast 0 %25
- +30 k síle 61 %+175 k poškození Fireblast 39 %20
- +80 k poškození 31 %+20/35 k rychlosti útoku Bloodlust pro ostatní/sebe 69 %15
- +10 k poškození hořením Ignite 84 %+2/0.01 k maně/regen. many za bod síly Dumb Luck 16 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Ignite
- úr. 11Fireblast
- úr. 15Bloodlust
- Pozice 5: Hard Support37 %
- Pozice 4: Support35 %
- Pozice 3: Vedlejší linka18 %
Silní proti Ogre Magi
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 56,4 % | 24 388 | |
| +3,6% | 52,1 % | 2 268 | |
| +3,6% | 49,3 % | 505 | |
| +3,0% | 51,0 % | 2 534 | |
| +2,9% | 58,5 % | 2 745 | |
| +2,7% | 53,4 % | 8 812 | |
| +2,7% | 52,3 % | 26 520 | |
| +2,7% | 55,7 % | 7 062 | |
| +2,5% | 51,6 % | 1 931 | |
| +1,6% | 52,4 % | 2 825 | |
| +1,6% | 47,0 % | 6 657 | |
| +1,6% | 50,1 % | 25 671 |
Ogre Magi je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,0% | 51,2 % | 5 239 | |
| +2,7% | 59,3 % | 1 292 | |
| +2,7% | 54,4 % | 10 851 | |
| +2,5% | 54,4 % | 5 848 | |
| +2,5% | 51,7 % | 22 488 | |
| +2,3% | 50,0 % | 3 264 | |
| +2,2% | 56,9 % | 16 119 | |
| +1,8% | 54,9 % | 8 938 | |
| +1,7% | 54,8 % | 7 277 | |
| +1,4% | 50,2 % | 11 935 | |
| +1,4% | 52,4 % | 4 988 | |
| +1,4% | 57,7 % | 7 775 |
S kým je Ogre Magi silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,8% | 55,3 % | 974 | |
| +2,3% | 51,8 % | 34 914 | |
| +2,3% | 52,9 % | 7 379 | |
| +1,9% | 54,1 % | 19 019 | |
| +1,9% | 51,7 % | 6 608 | |
| +1,6% | 49,9 % | 4 400 | |
| +1,5% | 51,5 % | 5 218 | |
| +1,5% | 53,5 % | 4 362 | |
| +1,4% | 49,3 % | 5 715 | |
| +1,4% | 51,8 % | 5 284 | |
| +1,3% | 50,6 % | 5 113 | |
| +1,3% | 48,0 % | 6 372 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











