
Ogre Magi: kontry a build v Dota 2
Ogre Magi v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Ogre Magi
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Enchanted Mango
- Sentry Ward
Boty
- 12 minArcane Boots
- 36 minGuardian Greaves
Během hry
- 4 minMagic Wand
- 4 minSoul Ring
- 6 minRing of Basilius
- 19 minHand of Midas
- 24 minBlink Dagger
- 25 minAether Lens
- 25 minGlimmer Cape
- 31 minAghanim's Scepter
Talenty
- 17% šance použít s útokem Fireblast 100 %+10% k šanci na seslání Multicast 0 %25
- +30 k síle 61 %+175 k poškození Fireblast 39 %20
- +80 k poškození 31 %+20/35 k rychlosti útoku Bloodlust pro ostatní/sebe 69 %15
- +10 k poškození hořením Ignite 84 %+2/0.01 k maně/regen. many za bod síly Dumb Luck 16 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Ignite
- úr. 11Fireblast
- úr. 15Bloodlust
- Pozice 4: Support38 %
- Pozice 5: Hard Support35 %
- Pozice 3: Vedlejší linka18 %
Silní proti Ogre Magi
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 49,8 % | 243 | |
| +3,9% | 52,6 % | 2 898 | |
| +3,6% | 50,9 % | 224 | |
| +3,5% | 51,4 % | 767 | |
| +3,2% | 53,2 % | 474 | |
| +3,2% | 54,8 % | 2 856 | |
| +3,1% | 53,4 % | 1 703 | |
| +2,9% | 41,2 % | 68 | |
| +2,4% | 53,4 % | 539 | |
| +2,2% | 50,7 % | 1 069 | |
| +2,2% | 50,7 % | 694 | |
| +2,2% | 55,3 % | 427 |
Ogre Magi je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 59,1 % | 706 | |
| +3,5% | 54,1 % | 747 | |
| +3,2% | 60,6 % | 1 109 | |
| +2,9% | 52,8 % | 436 | |
| +2,8% | 55,7 % | 553 | |
| +2,7% | 55,9 % | 222 | |
| +2,6% | 57,7 % | 1 567 | |
| +2,6% | 61,3 % | 204 | |
| +2,5% | 52,3 % | 2 759 | |
| +2,3% | 51,8 % | 1 909 | |
| +2,3% | 52,5 % | 3 079 | |
| +2,1% | 51,7 % | 1 243 |
S kým je Ogre Magi silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,9% | 51,9 % | 726 | |
| +2,5% | 54,5 % | 145 | |
| +2,4% | 56,8 % | 2 321 | |
| +2,2% | 52,9 % | 889 | |
| +2,1% | 55,5 % | 4 706 | |
| +2,0% | 51,3 % | 858 | |
| +2,0% | 52,3 % | 637 | |
| +1,9% | 53,6 % | 2 384 | |
| +1,9% | 50,9 % | 558 | |
| +1,9% | 55,9 % | 542 | |
| +1,8% | 53,1 % | 861 | |
| +1,8% | 55,6 % | 1 308 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











