
Ogre Magi: kontry a build v Dota 2
Ogre Magi v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Ogre Magi
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Enchanted Mango
- Sentry Ward
Boty
- 12 minArcane Boots
- 36 minGuardian Greaves
Během hry
- 4 minMagic Wand
- 4 minSoul Ring
- 6 minRing of Basilius
- 19 minHand of Midas
- 24 minBlink Dagger
- 25 minAether Lens
- 25 minGlimmer Cape
- 31 minAghanim's Scepter
Talenty
- 17% šance použít s útokem Fireblast 100 %+10% k šanci na seslání Multicast 0 %25
- +30 k síle 61 %+175 k poškození Fireblast 39 %20
- +80 k poškození 31 %+20/35 k rychlosti útoku Bloodlust pro ostatní/sebe 69 %15
- +10 k poškození hořením Ignite 84 %+2/0.01 k maně/regen. many za bod síly Dumb Luck 16 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Ignite
- úr. 11Fireblast
- úr. 15Bloodlust
- Pozice 4: Support36 %
- Pozice 5: Hard Support35 %
- Pozice 3: Vedlejší linka18 %
Silní proti Ogre Magi
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 53,5 % | 995 | |
| +5,2% | 51,9 % | 206 | |
| +3,8% | 55,8 % | 9 925 | |
| +3,0% | 52,1 % | 10 919 | |
| +2,8% | 53,2 % | 4 072 | |
| +2,8% | 57,1 % | 1 063 | |
| +2,0% | 46,4 % | 2 625 | |
| +1,9% | 50,0 % | 9 682 | |
| +1,9% | 48,9 % | 854 | |
| +1,9% | 46,9 % | 2 629 | |
| +1,9% | 49,2 % | 5 996 | |
| +1,7% | 48,5 % | 712 |
Ogre Magi je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 62,7 % | 474 | |
| +2,7% | 55,2 % | 2 271 | |
| +2,4% | 51,6 % | 10 681 | |
| +2,4% | 57,5 % | 7 383 | |
| +2,2% | 50,3 % | 1 281 | |
| +2,2% | 49,8 % | 825 | |
| +2,1% | 53,0 % | 2 228 | |
| +1,9% | 50,6 % | 2 332 | |
| +1,8% | 54,7 % | 2 558 | |
| +1,7% | 54,7 % | 4 433 | |
| +1,7% | 49,8 % | 1 811 | |
| +1,6% | 53,0 % | 2 570 |
S kým je Ogre Magi silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,5% | 51,2 % | 1 788 | |
| +2,4% | 53,7 % | 3 395 | |
| +2,4% | 49,5 % | 3 219 | |
| +2,3% | 53,4 % | 5 097 | |
| +2,2% | 52,8 % | 1 689 | |
| +2,2% | 52,9 % | 374 | |
| +2,1% | 52,3 % | 16 628 | |
| +2,1% | 50,7 % | 2 130 | |
| +1,9% | 50,8 % | 5 307 | |
| +1,9% | 53,9 % | 7 675 | |
| +1,9% | 50,3 % | 4 424 | |
| +1,8% | 52,4 % | 2 335 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











