
Void Spirit: kontry a build v Dota 2
Void Spirit v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Void Spirit
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Quelling Blade
- Circlet
- Observer Ward
Boty
- 11 minPower Treads
- 11 minPhase Boots
- 34 minBoots of Travel
Během hry
- 4 minMagic Wand
- 6 minUrn of Shadows
- 10 minSpirit Vessel
- 19 minKaya
- 20 minAghanim's Scepter
- 25 minYasha and Kaya
Talenty
- 140% kritický zásah Astral Step 82 %Dissimilate zakořeňující na 2s 19 %25
- Vnější prstenec Dissimilate 62 %-3s z doby obnovení nabití Astral Step 38 %20
- +20% k hodnotě štítu Resonant Pulse 0 %+65 k poškození Aether Remnant 100 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Resonant Pulse
- úr. 10Dissimilate
- úr. 15Aether Remnant
- Pozice 2: Prostřední linka86 %
Silní proti Void Spirit
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,3% | 65,0 % | 623 | |
| +4,0% | 54,2 % | 570 | |
| +3,5% | 56,4 % | 1 238 | |
| +3,4% | 47,9 % | 332 | |
| +3,3% | 55,7 % | 3 737 | |
| +3,3% | 49,8 % | 1 619 | |
| +2,7% | 53,4 % | 1 686 | |
| +2,5% | 50,9 % | 3 029 | |
| +2,5% | 50,4 % | 2 056 | |
| +2,5% | 52,6 % | 1 292 | |
| +2,5% | 51,6 % | 673 | |
| +2,3% | 55,3 % | 1 068 |
Void Spirit je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 49,6 % | 670 | |
| +4,9% | 57,3 % | 1 603 | |
| +3,6% | 54,4 % | 1 517 | |
| +3,6% | 49,4 % | 2 003 | |
| +3,1% | 53,4 % | 8 646 | |
| +2,9% | 51,2 % | 11 076 | |
| +2,6% | 54,6 % | 2 314 | |
| +2,5% | 49,3 % | 8 524 | |
| +2,2% | 50,9 % | 1 898 | |
| +2,2% | 54,2 % | 2 198 | |
| +2,1% | 53,3 % | 3 748 | |
| +2,0% | 49,8 % | 1 702 |
S kým je Void Spirit silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 51,0 % | 698 | |
| +2,6% | 51,2 % | 1 277 | |
| +2,4% | 51,2 % | 2 248 | |
| +2,3% | 49,5 % | 410 | |
| +2,2% | 50,4 % | 2 498 | |
| +1,9% | 48,8 % | 894 | |
| +1,9% | 53,0 % | 4 954 | |
| +1,9% | 53,5 % | 971 | |
| +1,8% | 50,8 % | 2 888 | |
| +1,7% | 52,2 % | 1 057 | |
| +1,6% | 50,5 % | 988 | |
| +1,5% | 50,6 % | 4 056 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











