
Invoker: kontry a build v Dota 2
Invoker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Invoker
Start
- Circlet
- Iron Branch
- Mantle of Intelligence
- Faerie Fire
- Tango
- Observer Ward
Boty
- 19 minBoots of Travel
Během hry
- 1 minNull Talisman
- 3 minMagic Wand
- 11 minMeteor Hammer
- 25 minBlink Dagger
- 26 minAghanim's Shard
- 29 minAghanim's Scepter
- 29 minOctarine Core
- 31 minBlack King Bar
Talenty
- Deafening Blast vysílaná do všech stran 100 %2× bonusy instancí Quasu/Wexu/Exortu 0 %25
- +2 meteory Chaos Meteor 100 %+50% k redukci brnění Forged Spirity 0 %20
- +25 k poškození/rychlosti útoku Alacrity 17 %-6s z cooldownu Cold Snap 83 %15
- +50 k pošk. Ice Wall za sekundu 81 %-5s z cooldownu Tornado 19 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Exort
- úr. 9Quas
- úr. 15Wex
- Pozice 2: Prostřední linka71 %
- Pozice 4: Support18 %
Silní proti Invoker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 49,6 % | 7 377 | |
| +3,0% | 53,2 % | 4 212 | |
| +2,9% | 51,2 % | 11 076 | |
| +2,5% | 47,8 % | 8 033 | |
| +2,4% | 47,6 % | 10 442 | |
| +2,3% | 46,6 % | 8 134 | |
| +2,3% | 53,8 % | 10 737 | |
| +1,9% | 46,4 % | 3 684 | |
| +1,9% | 48,6 % | 4 491 | |
| +1,8% | 49,8 % | 13 648 | |
| +1,7% | 53,9 % | 26 339 | |
| +1,6% | 51,8 % | 24 878 |
Invoker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,6% | 51,4 % | 17 473 | |
| +2,5% | 54,6 % | 23 179 | |
| +2,4% | 54,5 % | 2 341 | |
| +2,4% | 55,0 % | 3 089 | |
| +2,2% | 51,0 % | 4 076 | |
| +1,9% | 53,5 % | 4 264 | |
| +1,9% | 55,2 % | 4 202 | |
| +1,7% | 53,3 % | 10 282 | |
| +1,7% | 55,5 % | 8 904 | |
| +1,6% | 54,3 % | 13 315 | |
| +1,6% | 54,7 % | 11 144 | |
| +1,4% | 56,7 % | 9 369 |
S kým je Invoker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +1,9% | 54,0 % | 7 746 | |
| +1,7% | 50,5 % | 3 672 | |
| +1,6% | 52,3 % | 22 166 | |
| +1,5% | 49,9 % | 5 207 | |
| +1,5% | 45,8 % | 13 425 | |
| +1,4% | 48,0 % | 3 318 | |
| +1,3% | 49,3 % | 5 513 | |
| +1,3% | 54,4 % | 1 563 | |
| +1,3% | 53,4 % | 4 408 | |
| +1,2% | 51,5 % | 5 460 | |
| +1,2% | 51,1 % | 10 973 | |
| +1,1% | 52,2 % | 24 419 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











