
Invoker: kontry a build v Dota 2
Invoker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Invoker
Start
- Circlet
- Iron Branch
- Mantle of Intelligence
- Faerie Fire
- Tango
- Observer Ward
Boty
- 19 minBoots of Travel
Během hry
- 1 minNull Talisman
- 3 minMagic Wand
- 11 minMeteor Hammer
- 25 minBlink Dagger
- 26 minAghanim's Shard
- 29 minAghanim's Scepter
- 29 minOctarine Core
- 31 minBlack King Bar
Talenty
- Deafening Blast vysílaná do všech stran 100 %2× bonusy instancí Quasu/Wexu/Exortu 0 %25
- +2 meteory Chaos Meteor 100 %+50% k redukci brnění Forged Spirity 0 %20
- +25 k poškození/rychlosti útoku Alacrity 17 %-6s z cooldownu Cold Snap 83 %15
- +50 k pošk. Ice Wall za sekundu 81 %-5s z cooldownu Tornado 19 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Exort
- úr. 9Quas
- úr. 15Wex
- Pozice 2: Prostřední linka69 %
- Pozice 4: Support16 %
- Pozice 5: Hard Support12 %
Silní proti Invoker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 50,2 % | 639 | |
| +3,7% | 48,2 % | 415 | |
| +3,6% | 52,5 % | 701 | |
| +3,6% | 49,5 % | 299 | |
| +3,6% | 53,0 % | 709 | |
| +2,8% | 48,3 % | 886 | |
| +2,8% | 53,9 % | 536 | |
| +2,8% | 55,7 % | 876 | |
| +2,8% | 51,2 % | 1 095 | |
| +2,6% | 53,4 % | 1 918 | |
| +2,6% | 52,8 % | 163 | |
| +2,5% | 54,8 % | 252 |
Invoker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 58,3 % | 381 | |
| +4,0% | 57,8 % | 516 | |
| +2,9% | 53,0 % | 1 314 | |
| +2,9% | 51,0 % | 504 | |
| +2,8% | 58,4 % | 149 | |
| +2,8% | 53,1 % | 804 | |
| +2,7% | 56,7 % | 1 609 | |
| +2,7% | 56,3 % | 288 | |
| +2,4% | 55,5 % | 959 | |
| +2,4% | 53,8 % | 660 | |
| +2,2% | 59,1 % | 545 | |
| +2,2% | 55,8 % | 971 |
S kým je Invoker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,1% | 57,7 % | 2 256 | |
| +2,7% | 53,6 % | 461 | |
| +2,4% | 48,2 % | 166 | |
| +2,1% | 51,5 % | 1 722 | |
| +2,0% | 57,1 % | 170 | |
| +2,0% | 55,7 % | 122 | |
| +1,9% | 56,9 % | 635 | |
| +1,9% | 49,9 % | 930 | |
| +1,8% | 51,4 % | 797 | |
| +1,7% | 51,1 % | 456 | |
| +1,6% | 58,8 % | 1 798 | |
| +1,6% | 51,3 % | 351 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











