
Omniknight: kontry a build v Dota 2
Omniknight v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Omniknight
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 3 minSoul Ring
- 14 minEcho Sabre
Talenty
- +160 k poškození/léčení Purification 18 %+75% k bonusu dle zákl. pošk. Hammer of Purity 82 %25
- +150 k rozsahu Degen Aura 0 %-3s z cooldownu Purification 100 %20
- -0.5s z cooldownu Hammer of Purity 77 %-20s z cooldownu Guardian Angel 23 %15
- +200 k dosahu Repel 7 %+30 k základnímu poškození 93 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Purification
- úr. 8Hammer of Purity
- úr. 15Repel
- Pozice 3: Vedlejší linka42 %
- Pozice 5: Hard Support30 %
- Pozice 4: Support23 %
Silní proti Omniknight
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 60,2 % | 319 | |
| +5,0% | 55,2 % | 777 | |
| +4,7% | 51,2 % | 769 | |
| +3,6% | 53,5 % | 1 475 | |
| +3,4% | 47,6 % | 370 | |
| +3,3% | 51,4 % | 905 | |
| +3,2% | 50,0 % | 1 798 | |
| +3,0% | 51,9 % | 1 265 | |
| +2,7% | 52,1 % | 3 358 | |
| +2,7% | 49,3 % | 1 230 | |
| +2,6% | 47,0 % | 1 961 | |
| +2,6% | 46,9 % | 478 |
Omniknight je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 52,7 % | 3 126 | |
| +4,0% | 55,8 % | 1 528 | |
| +3,8% | 50,3 % | 334 | |
| +3,5% | 58,5 % | 624 | |
| +3,5% | 57,9 % | 613 | |
| +3,5% | 56,0 % | 1 229 | |
| +2,8% | 54,0 % | 791 | |
| +2,5% | 51,4 % | 2 069 | |
| +2,4% | 50,9 % | 446 | |
| +2,3% | 51,1 % | 3 540 | |
| +2,3% | 52,1 % | 3 041 | |
| +2,3% | 56,9 % | 1 075 |
S kým je Omniknight silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 58,4 % | 543 | |
| +4,8% | 55,6 % | 417 | |
| +4,8% | 55,5 % | 838 | |
| +4,4% | 52,1 % | 518 | |
| +3,4% | 57,0 % | 1 205 | |
| +3,2% | 54,5 % | 2 652 | |
| +3,0% | 52,0 % | 691 | |
| +2,4% | 53,0 % | 474 | |
| +2,4% | 55,2 % | 1 930 | |
| +2,3% | 53,0 % | 3 753 | |
| +2,2% | 50,5 % | 618 | |
| +2,2% | 52,8 % | 644 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











