
Omniknight: kontry a build v Dota 2
Omniknight v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Omniknight
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 3 minSoul Ring
- 14 minEcho Sabre
Talenty
- +160 k poškození/léčení Purification 18 %+75% k bonusu dle zákl. pošk. Hammer of Purity 82 %25
- +150 k rozsahu Degen Aura 0 %-3s z cooldownu Purification 100 %20
- -0.5s z cooldownu Hammer of Purity 77 %-20s z cooldownu Guardian Angel 23 %15
- +200 k dosahu Repel 7 %+30 k základnímu poškození 93 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Purification
- úr. 8Hammer of Purity
- úr. 15Repel
- Pozice 3: Vedlejší linka43 %
- Pozice 5: Hard Support38 %
- Pozice 4: Support13 %
Silní proti Omniknight
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,1% | 60,8 % | 143 | |
| +5,0% | 58,2 % | 153 | |
| +5,0% | 56,3 % | 48 | |
| +4,8% | 56,6 % | 173 | |
| +4,7% | 51,4 % | 504 | |
| +4,1% | 55,9 % | 143 | |
| +4,1% | 47,0 % | 151 | |
| +4,0% | 50,4 % | 113 | |
| +3,6% | 52,9 % | 119 | |
| +3,5% | 49,5 % | 220 | |
| +3,5% | 46,3 % | 80 | |
| +2,8% | 49,5 % | 97 |
Omniknight je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 57,4 % | 296 | |
| +4,7% | 63,9 % | 147 | |
| +4,2% | 60,5 % | 124 | |
| +3,6% | 56,3 % | 293 | |
| +3,5% | 55,5 % | 389 | |
| +3,2% | 47,8 % | 69 | |
| +3,2% | 63,2 % | 87 | |
| +3,2% | 61,2 % | 134 | |
| +3,2% | 55,8 % | 428 | |
| +2,9% | 58,2 % | 208 | |
| +2,9% | 58,9 % | 316 | |
| +2,9% | 59,6 % | 57 |
S kým je Omniknight silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 66,2 % | 139 | |
| +6,5% | 73,3 % | 45 | |
| +4,7% | 61,4 % | 254 | |
| +4,0% | 52,9 % | 119 | |
| +3,7% | 59,7 % | 362 | |
| +3,6% | 57,3 % | 307 | |
| +3,3% | 55,2 % | 453 | |
| +2,7% | 50,0 % | 84 | |
| +2,7% | 47,5 % | 280 | |
| +2,4% | 58,3 % | 393 | |
| +2,4% | 52,9 % | 102 | |
| +2,4% | 55,0 % | 80 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











