
Omniknight: kontry a build v Dota 2
Omniknight v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Omniknight
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 3 minSoul Ring
- 14 minEcho Sabre
Talenty
- +160 k poškození/léčení Purification 18 %+75% k bonusu dle zákl. pošk. Hammer of Purity 82 %25
- +150 k rozsahu Degen Aura 0 %-3s z cooldownu Purification 100 %20
- -0.5s z cooldownu Hammer of Purity 77 %-20s z cooldownu Guardian Angel 23 %15
- +200 k dosahu Repel 7 %+30 k základnímu poškození 93 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Purification
- úr. 8Hammer of Purity
- úr. 15Repel
- Pozice 3: Vedlejší linka46 %
- Pozice 5: Hard Support29 %
- Pozice 4: Support20 %
Silní proti Omniknight
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 62,0 % | 121 | |
| +5,8% | 52,7 % | 313 | |
| +4,9% | 55,0 % | 291 | |
| +4,8% | 51,7 % | 172 | |
| +4,5% | 51,3 % | 714 | |
| +3,8% | 48,2 % | 713 | |
| +3,6% | 52,8 % | 587 | |
| +3,4% | 52,0 % | 475 | |
| +3,2% | 51,8 % | 257 | |
| +3,2% | 49,4 % | 569 | |
| +3,2% | 54,2 % | 1 006 | |
| +3,0% | 48,6 % | 835 |
Omniknight je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 54,1 % | 1 246 | |
| +4,3% | 53,5 % | 1 358 | |
| +4,3% | 57,0 % | 607 | |
| +3,6% | 55,2 % | 165 | |
| +3,5% | 59,5 % | 449 | |
| +3,3% | 58,5 % | 277 | |
| +3,0% | 57,4 % | 258 | |
| +2,9% | 60,2 % | 322 | |
| +2,9% | 46,2 % | 130 | |
| +2,8% | 52,9 % | 1 308 | |
| +2,6% | 54,5 % | 521 | |
| +2,5% | 53,4 % | 309 |
S kým je Omniknight silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,0% | 58,9 % | 158 | |
| +5,0% | 59,6 % | 171 | |
| +4,9% | 53,7 % | 229 | |
| +4,8% | 56,7 % | 300 | |
| +4,2% | 59,1 % | 516 | |
| +4,1% | 56,6 % | 401 | |
| +3,9% | 56,1 % | 1 060 | |
| +2,9% | 54,1 % | 1 719 | |
| +2,9% | 55,4 % | 249 | |
| +2,6% | 55,6 % | 790 | |
| +2,5% | 51,2 % | 303 | |
| +2,4% | 52,8 % | 199 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











