
Primal Beast: kontry a build v Dota 2
Primal Beast v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Primal Beast
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 4 minMagic Wand
- 7 minSoul Ring
- 7 minWind Lace
- 14 minBlink Dagger
- 25 minBlack King Bar
- 28 minAghanim's Scepter
- 37 minShiva's Guard
Talenty
- 2× bonusy Colossal během Trample 0 %+67% k době vyvolávání Pulverize 100 %25
- +20% k násobiči pošk. útoku Trample 72 %Uproar aplikující na Beasta standardní odstranění 28 %20
- -5s z cooldownu Trample 73 %+6 k brnění za sečtení Uproar 27 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Trample
- úr. 9Onslaught
- úr. 15Uproar
- Pozice 3: Vedlejší linka76 %
- Pozice 2: Prostřední linka19 %
Silní proti Primal Beast
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 53,0 % | 811 | |
| +3,9% | 52,6 % | 2 425 | |
| +3,5% | 55,2 % | 755 | |
| +3,5% | 49,7 % | 723 | |
| +3,4% | 49,8 % | 1 060 | |
| +3,1% | 51,3 % | 1 818 | |
| +3,1% | 53,9 % | 2 369 | |
| +2,7% | 53,0 % | 1 828 | |
| +2,5% | 50,1 % | 2 738 | |
| +2,4% | 49,9 % | 919 | |
| +2,4% | 52,1 % | 2 005 | |
| +2,2% | 55,0 % | 943 |
Primal Beast je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 56,8 % | 2 079 | |
| +4,7% | 52,9 % | 658 | |
| +3,8% | 51,0 % | 2 836 | |
| +3,2% | 59,5 % | 2 760 | |
| +3,2% | 56,9 % | 2 528 | |
| +3,1% | 50,9 % | 808 | |
| +3,0% | 53,4 % | 5 318 | |
| +2,6% | 53,3 % | 1 704 | |
| +2,6% | 54,3 % | 702 | |
| +2,6% | 54,3 % | 916 | |
| +2,6% | 51,7 % | 1 795 | |
| +2,5% | 48,4 % | 1 687 |
S kým je Primal Beast silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 57,7 % | 664 | |
| +6,3% | 53,7 % | 523 | |
| +5,4% | 59,6 % | 384 | |
| +5,3% | 52,2 % | 343 | |
| +4,9% | 50,7 % | 467 | |
| +4,3% | 55,1 % | 423 | |
| +4,1% | 52,6 % | 401 | |
| +3,5% | 58,0 % | 1 694 | |
| +2,9% | 52,5 % | 1 308 | |
| +2,7% | 49,7 % | 735 | |
| +2,4% | 53,4 % | 1 393 | |
| +2,3% | 54,5 % | 576 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











