
Primal Beast: kontry a build v Dota 2
Primal Beast v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Primal Beast
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 4 minMagic Wand
- 7 minSoul Ring
- 7 minWind Lace
- 14 minBlink Dagger
- 25 minBlack King Bar
- 28 minAghanim's Scepter
- 37 minShiva's Guard
Talenty
- 2× bonusy Colossal během Trample 0 %+67% k době vyvolávání Pulverize 100 %25
- +20% k násobiči pošk. útoku Trample 72 %Uproar aplikující na Beasta standardní odstranění 28 %20
- -5s z cooldownu Trample 73 %+6 k brnění za sečtení Uproar 27 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Trample
- úr. 9Onslaught
- úr. 15Uproar
- Pozice 3: Vedlejší linka80 %
- Pozice 2: Prostřední linka15 %
Silní proti Primal Beast
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 56,2 % | 870 | |
| +6,0% | 54,5 % | 257 | |
| +4,5% | 57,8 % | 427 | |
| +3,7% | 53,2 % | 568 | |
| +3,6% | 55,0 % | 169 | |
| +3,4% | 51,6 % | 821 | |
| +3,3% | 54,1 % | 270 | |
| +3,1% | 54,3 % | 646 | |
| +2,6% | 55,6 % | 365 | |
| +2,5% | 55,3 % | 801 | |
| +2,5% | 54,1 % | 1 894 | |
| +2,3% | 50,5 % | 289 |
Primal Beast je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 56,2 % | 251 | |
| +5,1% | 55,1 % | 874 | |
| +4,6% | 59,8 % | 438 | |
| +4,4% | 51,2 % | 989 | |
| +4,4% | 54,9 % | 142 | |
| +4,4% | 54,8 % | 478 | |
| +4,0% | 56,9 % | 246 | |
| +3,2% | 59,9 % | 965 | |
| +3,1% | 53,3 % | 270 | |
| +3,1% | 50,7 % | 268 | |
| +3,0% | 52,5 % | 2 138 | |
| +2,7% | 51,5 % | 549 |
S kým je Primal Beast silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 54,3 % | 92 | |
| +5,4% | 52,6 % | 156 | |
| +4,9% | 55,8 % | 104 | |
| +4,8% | 47,3 % | 129 | |
| +4,8% | 55,4 % | 121 | |
| +4,7% | 49,1 % | 114 | |
| +4,0% | 50,9 % | 169 | |
| +3,7% | 58,0 % | 150 | |
| +3,5% | 51,1 % | 231 | |
| +3,5% | 54,8 % | 157 | |
| +3,0% | 53,5 % | 157 | |
| +3,0% | 57,2 % | 540 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











