
Primal Beast: kontry a build v Dota 2
Primal Beast v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Primal Beast
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 4 minMagic Wand
- 7 minSoul Ring
- 7 minWind Lace
- 14 minBlink Dagger
- 25 minBlack King Bar
- 28 minAghanim's Scepter
- 37 minShiva's Guard
Talenty
- 2× bonusy Colossal během Trample 0 %+67% k době vyvolávání Pulverize 100 %25
- +20% k násobiči pošk. útoku Trample 72 %Uproar aplikující na Beasta standardní odstranění 28 %20
- -5s z cooldownu Trample 73 %+6 k brnění za sečtení Uproar 27 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Trample
- úr. 9Onslaught
- úr. 15Uproar
- Pozice 3: Vedlejší linka76 %
- Pozice 2: Prostřední linka21 %
Silní proti Primal Beast
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 56,3 % | 261 | |
| +4,7% | 54,3 % | 392 | |
| +4,5% | 56,6 % | 980 | |
| +4,0% | 54,8 % | 1 015 | |
| +4,0% | 50,9 % | 318 | |
| +3,8% | 56,9 % | 524 | |
| +3,8% | 51,1 % | 370 | |
| +3,7% | 59,9 % | 1 542 | |
| +3,4% | 54,5 % | 376 | |
| +3,2% | 57,9 % | 323 | |
| +3,1% | 55,0 % | 318 | |
| +3,0% | 51,5 % | 658 |
Primal Beast je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,3% | 59,0 % | 658 | |
| +4,5% | 58,2 % | 902 | |
| +4,5% | 50,7 % | 605 | |
| +4,3% | 60,6 % | 1 057 | |
| +4,2% | 52,4 % | 334 | |
| +4,1% | 50,7 % | 215 | |
| +3,8% | 56,5 % | 338 | |
| +3,7% | 50,6 % | 1 145 | |
| +3,5% | 53,9 % | 2 065 | |
| +3,5% | 53,9 % | 698 | |
| +3,2% | 53,0 % | 523 | |
| +3,0% | 53,7 % | 1 560 |
S kým je Primal Beast silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,5% | 66,7 % | 150 | |
| +5,7% | 58,9 % | 163 | |
| +5,1% | 50,5 % | 190 | |
| +5,1% | 50,7 % | 142 | |
| +5,0% | 54,9 % | 273 | |
| +4,7% | 49,2 % | 199 | |
| +4,3% | 58,6 % | 169 | |
| +3,6% | 49,5 % | 105 | |
| +3,5% | 56,3 % | 222 | |
| +3,5% | 57,1 % | 737 | |
| +3,2% | 49,5 % | 309 | |
| +3,1% | 53,0 % | 513 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











