
Abaddon: kontry a build v Dota 2
Abaddon v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Abaddon
Start
- Tango
- Magic Stick
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 12 minArcane Boots
- 32 minGuardian Greaves
- 10 minTranquil Boots
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 5 minRing of Basilius
- 19 minHoly Locket
Talenty
- +65 k rychlosti přích. útoků Curse of Avernus 15 %Mist Coil s rozsahem 350 85 %25
- +80 k hodnotě štítu Aphotic Shield 77 %Borrowed Time udílející hořením 100 bodů pošk. za sek. 23 %20
- -10s z cooldownu Borrowed Time 0 %+35 k poškození/léčení Mist Coil 100 %15
- +30 k pošk. Curse of Avernus za sekundu 10 %Aphotic Shield poskytující +8 k regeneraci zdraví 90 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Mist Coil
- úr. 9Aphotic Shield
- úr. 15Curse of Avernus
- Pozice 5: Hard Support38 %
- Pozice 3: Vedlejší linka31 %
- Pozice 4: Support23 %
Silní proti Abaddon
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 53,0 % | 1 970 | |
| +3,9% | 55,9 % | 3 742 | |
| +3,7% | 49,4 % | 782 | |
| +3,7% | 50,5 % | 392 | |
| +3,5% | 51,9 % | 3 664 | |
| +3,5% | 51,3 % | 1 390 | |
| +3,5% | 57,9 % | 456 | |
| +3,4% | 50,1 % | 1 107 | |
| +3,3% | 49,4 % | 745 | |
| +3,1% | 50,9 % | 808 | |
| +3,0% | 51,1 % | 1 162 | |
| +2,5% | 46,5 % | 677 |
Abaddon je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 54,3 % | 637 | |
| +3,5% | 55,2 % | 1 204 | |
| +3,4% | 54,9 % | 5 460 | |
| +3,2% | 52,6 % | 673 | |
| +3,1% | 59,3 % | 508 | |
| +3,0% | 53,1 % | 1 338 | |
| +2,8% | 52,9 % | 4 206 | |
| +2,6% | 55,2 % | 1 852 | |
| +2,6% | 52,0 % | 2 690 | |
| +2,5% | 58,3 % | 985 | |
| +2,5% | 53,9 % | 3 218 | |
| +2,2% | 50,9 % | 3 763 |
S kým je Abaddon silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 57,0 % | 381 | |
| +3,8% | 51,8 % | 764 | |
| +3,3% | 54,3 % | 938 | |
| +3,0% | 55,9 % | 3 298 | |
| +2,9% | 59,3 % | 322 | |
| +2,6% | 51,2 % | 822 | |
| +2,6% | 52,5 % | 4 561 | |
| +2,4% | 49,9 % | 2 856 | |
| +2,4% | 51,3 % | 1 104 | |
| +2,4% | 51,4 % | 811 | |
| +2,3% | 52,7 % | 2 236 | |
| +2,0% | 55,3 % | 2 740 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











