
Mars: kontry a build v Dota 2
Mars v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Mars
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 10 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 5 minSoul Ring
- 15 minBlink Dagger
- 21 minEul's Scepter of Divinity
- 22 minDesolator
- 28 minBlack King Bar
Talenty
- +65% ke krit. zásahu God's Rebuke 36 %+180 k regeneraci zdraví spojenců v Arena of Blood 64 %25
- +70 k poškození válečníků Arena of Blood 0 %+0.5s k době omráčení Spear of Mars 100 %20
- -2.5s z cooldownu God's Rebuke 49 %+100 k poškození Spear of Mars 52 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Spear of Mars
- úr. 9God's Rebuke
- úr. 15Bulwark
- Pozice 3: Vedlejší linka92 %
Silní proti Mars
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 55,9 % | 1 234 | |
| +3,7% | 55,5 % | 3 241 | |
| +3,4% | 57,2 % | 1 046 | |
| +3,3% | 52,8 % | 1 371 | |
| +2,9% | 53,7 % | 3 699 | |
| +2,9% | 58,8 % | 5 679 | |
| +2,7% | 54,9 % | 505 | |
| +2,7% | 56,9 % | 7 266 | |
| +2,6% | 54,6 % | 2 314 | |
| +2,5% | 51,9 % | 2 577 | |
| +2,3% | 54,9 % | 2 108 | |
| +2,2% | 50,3 % | 746 |
Mars je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 51,8 % | 1 659 | |
| +4,8% | 56,4 % | 3 197 | |
| +4,4% | 50,5 % | 628 | |
| +3,9% | 55,6 % | 1 025 | |
| +3,0% | 51,4 % | 5 742 | |
| +2,8% | 52,8 % | 2 172 | |
| +2,6% | 49,9 % | 1 462 | |
| +2,6% | 50,5 % | 1 756 | |
| +2,4% | 43,7 % | 671 | |
| +2,4% | 50,9 % | 2 481 | |
| +2,4% | 57,2 % | 4 541 | |
| +2,4% | 53,5 % | 2 063 |
S kým je Mars silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 51,2 % | 406 | |
| +5,0% | 51,9 % | 343 | |
| +4,5% | 53,0 % | 555 | |
| +3,4% | 46,7 % | 1 052 | |
| +3,3% | 50,0 % | 1 230 | |
| +3,2% | 49,0 % | 1 054 | |
| +3,0% | 50,0 % | 4 001 | |
| +2,8% | 51,8 % | 816 | |
| +2,7% | 47,4 % | 1 982 | |
| +2,7% | 52,8 % | 861 | |
| +2,6% | 45,6 % | 833 | |
| +2,5% | 48,3 % | 1 982 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











