
Mars: kontry a build v Dota 2
Mars v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Mars
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 10 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 5 minSoul Ring
- 15 minBlink Dagger
- 21 minEul's Scepter of Divinity
- 22 minDesolator
- 28 minBlack King Bar
Talenty
- +65% ke krit. zásahu God's Rebuke 36 %+180 k regeneraci zdraví spojenců v Arena of Blood 64 %25
- +70 k poškození válečníků Arena of Blood 0 %+0.5s k době omráčení Spear of Mars 100 %20
- -2.5s z cooldownu God's Rebuke 49 %+100 k poškození Spear of Mars 52 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Spear of Mars
- úr. 9God's Rebuke
- úr. 15Bulwark
- Pozice 3: Vedlejší linka92 %
Silní proti Mars
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 54,5 % | 664 | |
| +4,0% | 56,8 % | 533 | |
| +3,7% | 54,6 % | 1 797 | |
| +3,6% | 56,1 % | 1 074 | |
| +3,5% | 56,7 % | 1 011 | |
| +3,0% | 55,7 % | 2 235 | |
| +3,0% | 55,6 % | 248 | |
| +3,0% | 54,8 % | 1 545 | |
| +2,9% | 52,3 % | 1 236 | |
| +2,9% | 56,5 % | 455 | |
| +2,7% | 57,3 % | 3 696 | |
| +2,5% | 59,0 % | 2 602 |
Mars je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 54,4 % | 649 | |
| +5,2% | 51,3 % | 711 | |
| +4,7% | 56,8 % | 449 | |
| +3,8% | 55,1 % | 1 369 | |
| +3,8% | 48,8 % | 260 | |
| +3,6% | 53,9 % | 935 | |
| +3,1% | 44,2 % | 292 | |
| +2,8% | 47,2 % | 3 303 | |
| +2,6% | 49,4 % | 1 946 | |
| +2,5% | 53,3 % | 974 | |
| +2,3% | 51,0 % | 3 651 | |
| +2,3% | 47,7 % | 3 788 |
S kým je Mars silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 50,2 % | 440 | |
| +5,0% | 50,0 % | 194 | |
| +4,8% | 52,1 % | 1 836 | |
| +4,7% | 50,3 % | 147 | |
| +4,7% | 53,2 % | 218 | |
| +3,9% | 49,3 % | 848 | |
| +3,7% | 50,6 % | 447 | |
| +3,3% | 49,3 % | 883 | |
| +3,2% | 47,2 % | 394 | |
| +3,1% | 52,2 % | 389 | |
| +2,8% | 47,9 % | 338 | |
| +2,7% | 47,8 % | 1 065 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











