
Lycan: kontry a build v Dota 2
Lycan v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Lycan
Start
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Tango
- Magic Stick
- Sage's Mask
Boty
- 15 minPower Treads
- 43 minBoots of Travel
Během hry
- 8 minHelm of the Dominator
- 15 minHelm of the Overlord
Talenty
- -25% ze zákl. intervalu útoků vlků 39 %Howl redukující celkové poškození útoku 61 %25
- +7s k trvání Shapeshift 33 %+25% k poškození Feral Impulse 67 %20
- +375 bodů zdraví vlků Summon Wolves 33 %-15s z cooldownu Shapeshift 67 %15
- +3 k redukci brnění Howl 32 %+14 k poškození vlků Summon Wolves 68 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Summon Wolves
- úr. 10Feral Impulse
- úr. 15Howl
- Pozice 3: Vedlejší linka83 %
- Pozice 2: Prostřední linka12 %
Silní proti Lycan
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,8% | 54,6 % | 427 | |
| +5,0% | 56,1 % | 1 784 | |
| +4,9% | 51,6 % | 558 | |
| +4,7% | 55,6 % | 1 797 | |
| +4,0% | 53,8 % | 485 | |
| +3,8% | 54,4 % | 548 | |
| +3,8% | 48,4 % | 523 | |
| +3,7% | 56,5 % | 324 | |
| +3,6% | 55,3 % | 1 480 | |
| +3,2% | 51,0 % | 580 | |
| +3,0% | 51,2 % | 739 | |
| +3,0% | 56,7 % | 1 845 |
Lycan je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 54,9 % | 308 | |
| +6,1% | 53,9 % | 1 036 | |
| +4,2% | 53,4 % | 695 | |
| +4,1% | 56,3 % | 341 | |
| +4,0% | 54,2 % | 570 | |
| +3,6% | 54,1 % | 2 160 | |
| +3,5% | 53,2 % | 496 | |
| +3,3% | 51,7 % | 470 | |
| +3,2% | 56,9 % | 401 | |
| +3,2% | 49,2 % | 632 | |
| +3,2% | 53,9 % | 692 | |
| +3,1% | 50,8 % | 1 014 |
S kým je Lycan silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 54,4 % | 605 | |
| +3,7% | 52,1 % | 718 | |
| +3,5% | 54,8 % | 1 393 | |
| +3,4% | 53,2 % | 1 039 | |
| +3,3% | 47,1 % | 618 | |
| +3,2% | 48,2 % | 488 | |
| +3,2% | 52,7 % | 482 | |
| +3,1% | 55,3 % | 423 | |
| +3,0% | 50,6 % | 617 | |
| +2,9% | 49,6 % | 1 594 | |
| +2,9% | 53,6 % | 1 340 | |
| +2,8% | 52,1 % | 447 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











