
Razor: kontry a build v Dota 2
Razor v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Razor
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Slippers of Agility
- Magic Stick
- Faerie Fire
Boty
- 8 minPower Treads
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minWraith Band
- 3 minMagic Wand
- 7 minWind Lace
- 8 minFalcon Blade
- 14 minYasha
- 19 minSange and Yasha
- 20 minManta Style
- 26 minBlack King Bar
Talenty
- Druhý prstenec Plasma Field s prodlevou 0.8s 23 %Static Link kradoucí rychlost útoku 77 %25
- +35% ke zpomalení a poškození Storm Surge 26 %-0.1s z intervalu úderů Eye of the Storm 74 %20
- +6 k sání pošk. Static Link za sekundu 29 %+12 k síle 71 %15
- +0.75s k trvání zpomalení Plasma Field 28 %+4 k brnění 72 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Plasma Field
- úr. 12Static Link
- úr. 14Storm Surge
- Pozice 3: Vedlejší linka54 %
- Pozice 2: Prostřední linka24 %
- Pozice 1: Bezpečná linka17 %
Silní proti Razor
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 53,4 % | 695 | |
| +3,5% | 55,3 % | 532 | |
| +3,4% | 51,6 % | 2 799 | |
| +3,3% | 53,0 % | 8 617 | |
| +3,0% | 50,4 % | 1 666 | |
| +2,9% | 58,6 % | 917 | |
| +2,6% | 51,7 % | 1 795 | |
| +2,5% | 53,7 % | 6 265 | |
| +2,4% | 50,5 % | 950 | |
| +2,4% | 53,6 % | 2 058 | |
| +2,3% | 50,8 % | 6 802 | |
| +2,3% | 50,1 % | 6 798 |
Razor je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 54,7 % | 2 275 | |
| +4,3% | 53,0 % | 1 970 | |
| +3,7% | 58,5 % | 1 167 | |
| +3,6% | 55,2 % | 4 005 | |
| +3,3% | 52,1 % | 11 744 | |
| +2,8% | 54,8 % | 3 119 | |
| +2,6% | 50,6 % | 1 664 | |
| +2,4% | 50,9 % | 4 231 | |
| +2,4% | 52,9 % | 2 527 | |
| +2,3% | 50,1 % | 14 585 | |
| +2,3% | 50,9 % | 5 549 | |
| +2,1% | 53,2 % | 1 678 |
S kým je Razor silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,1% | 58,2 % | 552 | |
| +2,8% | 50,1 % | 1 408 | |
| +2,7% | 48,9 % | 4 998 | |
| +2,2% | 52,1 % | 399 | |
| +2,1% | 50,3 % | 1 315 | |
| +1,9% | 52,6 % | 9 529 | |
| +1,8% | 47,9 % | 1 569 | |
| +1,8% | 52,4 % | 6 403 | |
| +1,7% | 54,5 % | 12 502 | |
| +1,6% | 48,4 % | 1 473 | |
| +1,5% | 55,4 % | 6 775 | |
| +1,5% | 53,0 % | 7 341 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











