
Razor: kontry a build v Dota 2
Razor v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Razor
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Slippers of Agility
- Magic Stick
- Faerie Fire
Boty
- 8 minPower Treads
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minWraith Band
- 3 minMagic Wand
- 7 minWind Lace
- 8 minFalcon Blade
- 14 minYasha
- 19 minSange and Yasha
- 20 minManta Style
- 26 minBlack King Bar
Talenty
- Druhý prstenec Plasma Field s prodlevou 0.8s 23 %Static Link kradoucí rychlost útoku 77 %25
- +35% ke zpomalení a poškození Storm Surge 26 %-0.1s z intervalu úderů Eye of the Storm 74 %20
- +6 k sání pošk. Static Link za sekundu 29 %+12 k síle 71 %15
- +0.75s k trvání zpomalení Plasma Field 28 %+4 k brnění 72 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Plasma Field
- úr. 12Static Link
- úr. 14Storm Surge
- Pozice 3: Vedlejší linka57 %
- Pozice 2: Prostřední linka21 %
- Pozice 1: Bezpečná linka18 %
Silní proti Razor
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 57,7 % | 3 298 | |
| +3,8% | 61,0 % | 392 | |
| +3,8% | 52,3 % | 1 328 | |
| +3,3% | 51,1 % | 2 881 | |
| +3,2% | 51,6 % | 399 | |
| +3,1% | 51,1 % | 268 | |
| +3,0% | 51,9 % | 3 259 | |
| +3,0% | 54,8 % | 766 | |
| +2,8% | 55,3 % | 2 933 | |
| +2,6% | 51,9 % | 1 263 | |
| +2,6% | 54,1 % | 218 | |
| +2,5% | 52,3 % | 3 551 |
Razor je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 53,8 % | 835 | |
| +4,2% | 55,3 % | 1 733 | |
| +4,0% | 52,6 % | 5 517 | |
| +4,0% | 58,3 % | 561 | |
| +3,4% | 57,1 % | 732 | |
| +3,4% | 54,7 % | 1 264 | |
| +3,2% | 52,1 % | 560 | |
| +3,1% | 50,5 % | 6 360 | |
| +3,1% | 53,8 % | 662 | |
| +3,0% | 52,1 % | 535 | |
| +2,9% | 56,2 % | 219 | |
| +2,8% | 52,1 % | 1 000 |
S kým je Razor silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 60,5 % | 238 | |
| +3,4% | 51,7 % | 149 | |
| +3,4% | 55,2 % | 172 | |
| +3,3% | 50,7 % | 659 | |
| +2,9% | 49,0 % | 1 791 | |
| +2,8% | 57,8 % | 716 | |
| +2,6% | 54,1 % | 904 | |
| +2,5% | 48,6 % | 751 | |
| +2,3% | 60,8 % | 255 | |
| +2,2% | 53,4 % | 4 223 | |
| +2,2% | 50,3 % | 517 | |
| +2,2% | 49,8 % | 845 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











