
Razor: kontry a build v Dota 2
Razor v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Razor
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Slippers of Agility
- Magic Stick
- Faerie Fire
Boty
- 8 minPower Treads
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minWraith Band
- 3 minMagic Wand
- 7 minWind Lace
- 8 minFalcon Blade
- 14 minYasha
- 19 minSange and Yasha
- 20 minManta Style
- 26 minBlack King Bar
Talenty
- Druhý prstenec Plasma Field s prodlevou 0.8s 23 %Static Link kradoucí rychlost útoku 77 %25
- +35% ke zpomalení a poškození Storm Surge 26 %-0.1s z intervalu úderů Eye of the Storm 74 %20
- +6 k sání pošk. Static Link za sekundu 29 %+12 k síle 71 %15
- +0.75s k trvání zpomalení Plasma Field 28 %+4 k brnění 72 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Plasma Field
- úr. 12Static Link
- úr. 14Storm Surge
- Pozice 3: Vedlejší linka53 %
- Pozice 2: Prostřední linka28 %
- Pozice 1: Bezpečná linka14 %
Silní proti Razor
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 53,3 % | 3 200 | |
| +3,6% | 53,8 % | 169 | |
| +3,4% | 52,1 % | 917 | |
| +3,4% | 51,1 % | 569 | |
| +3,0% | 46,4 % | 2 471 | |
| +2,7% | 51,5 % | 549 | |
| +2,6% | 50,6 % | 255 | |
| +2,6% | 49,8 % | 1 413 | |
| +2,6% | 56,9 % | 281 | |
| +2,6% | 55,7 % | 420 | |
| +2,6% | 50,1 % | 763 | |
| +2,5% | 49,0 % | 2 510 |
Razor je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 56,5 % | 696 | |
| +5,2% | 61,8 % | 353 | |
| +3,7% | 52,4 % | 712 | |
| +3,5% | 55,2 % | 846 | |
| +3,3% | 62,6 % | 155 | |
| +3,1% | 53,9 % | 2 034 | |
| +2,9% | 55,4 % | 1 314 | |
| +2,8% | 55,8 % | 1 013 | |
| +2,6% | 50,1 % | 3 043 | |
| +2,4% | 52,3 % | 1 630 | |
| +2,1% | 56,4 % | 942 | |
| +2,0% | 54,0 % | 1 022 |
S kým je Razor silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 50,4 % | 383 | |
| +2,6% | 56,1 % | 1 951 | |
| +2,6% | 52,9 % | 2 013 | |
| +2,5% | 48,5 % | 2 035 | |
| +2,5% | 54,4 % | 3 155 | |
| +2,5% | 50,9 % | 464 | |
| +2,3% | 50,7 % | 1 134 | |
| +2,1% | 54,6 % | 4 443 | |
| +2,1% | 53,9 % | 167 | |
| +2,0% | 53,1 % | 4 883 | |
| +1,8% | 49,1 % | 116 | |
| +1,8% | 52,1 % | 969 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











