
Batrider: kontry a build v Dota 2
Batrider v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Batrider
Start
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Circlet
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 8 minTranquil Boots
- 33 minBoots of Bearing
Talenty
- +0.75s k trvání Flaming Lasso 43 %Flamebreak aplikující 4 sečtení Sticky Napalm 57 %25
- Batriderovy útoky aplikují 1 sečtení Sticky Napalm 50 %-6s z cooldownu Flamebreak 50 %20
- +30 k pošk. Firefly za sekundu 86 %+0.75% ke zpomalení pohybu za sečtení Sticky Napalm 14 %15
- +5% k max. bonusu k rychlosti pohybu Firefly 81 %+1s k trvání Smoldering Resin 19 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Sticky Napalm
- úr. 10Firefly
- úr. 15Flamebreak
- Pozice 4: Support31 %
- Pozice 2: Prostřední linka26 %
- Pozice 3: Vedlejší linka23 %
- Pozice 5: Hard Support19 %
Silní proti Batrider
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 59,8 % | 458 | |
| +4,9% | 58,2 % | 371 | |
| +4,3% | 60,6 % | 710 | |
| +3,4% | 58,7 % | 520 | |
| +3,2% | 61,9 % | 394 | |
| +3,2% | 56,9 % | 452 | |
| +3,2% | 60,5 % | 903 | |
| +3,1% | 56,9 % | 450 | |
| +3,0% | 57,5 % | 539 | |
| +2,7% | 59,3 % | 1 292 | |
| +2,5% | 55,7 % | 693 | |
| +2,5% | 59,9 % | 314 |
Batrider je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 47,4 % | 836 | |
| +5,1% | 51,0 % | 443 | |
| +4,3% | 52,4 % | 397 | |
| +4,2% | 51,9 % | 395 | |
| +3,9% | 45,1 % | 530 | |
| +3,7% | 50,3 % | 388 | |
| +3,4% | 48,0 % | 348 | |
| +3,4% | 47,9 % | 332 | |
| +3,2% | 51,3 % | 310 | |
| +3,2% | 44,8 % | 668 | |
| +3,0% | 43,4 % | 396 | |
| +2,7% | 44,2 % | 776 |
S kým je Batrider silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 49,8 % | 313 | |
| +4,7% | 49,0 % | 526 | |
| +4,5% | 50,3 % | 811 | |
| +3,5% | 46,0 % | 430 | |
| +3,5% | 48,8 % | 922 | |
| +2,9% | 47,3 % | 972 | |
| +2,0% | 46,3 % | 369 | |
| +1,8% | 44,6 % | 650 | |
| +1,5% | 48,0 % | 581 | |
| +1,4% | 42,5 % | 924 | |
| +1,4% | 47,7 % | 608 | |
| +1,3% | 46,5 % | 921 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











