
Batrider: kontry a build v Dota 2
Batrider v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Batrider
Start
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Circlet
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 8 minTranquil Boots
- 33 minBoots of Bearing
Talenty
- +0.75s k trvání Flaming Lasso 43 %Flamebreak aplikující 4 sečtení Sticky Napalm 57 %25
- Batriderovy útoky aplikují 1 sečtení Sticky Napalm 50 %-6s z cooldownu Flamebreak 50 %20
- +30 k pošk. Firefly za sekundu 86 %+0.75% ke zpomalení pohybu za sečtení Sticky Napalm 14 %15
- +5% k max. bonusu k rychlosti pohybu Firefly 81 %+1s k trvání Smoldering Resin 19 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Sticky Napalm
- úr. 10Firefly
- úr. 15Flamebreak
- Pozice 3: Vedlejší linka36 %
- Pozice 2: Prostřední linka33 %
- Pozice 4: Support20 %
Silní proti Batrider
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,5% | 64,2 % | 95 | |
| +5,2% | 58,6 % | 87 | |
| +5,0% | 68,3 % | 41 | |
| +4,9% | 60,2 % | 98 | |
| +3,6% | 61,2 % | 67 | |
| +3,5% | 58,6 % | 87 | |
| +3,4% | 58,8 % | 68 | |
| +3,0% | 58,9 % | 141 | |
| +2,5% | 53,8 % | 104 | |
| +2,4% | 58,5 % | 41 | |
| +2,3% | 56,7 % | 30 | |
| +2,2% | 65,1 % | 146 |
Batrider je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 59,2 % | 71 | |
| +4,7% | 50,4 % | 131 | |
| +4,4% | 54,1 % | 61 | |
| +4,3% | 48,2 % | 114 | |
| +4,1% | 53,8 % | 80 | |
| +4,0% | 53,8 % | 93 | |
| +3,9% | 53,1 % | 49 | |
| +3,6% | 53,7 % | 177 | |
| +3,4% | 44,3 % | 192 | |
| +3,4% | 50,0 % | 68 | |
| +3,1% | 47,6 % | 254 | |
| +3,1% | 54,7 % | 86 |
S kým je Batrider silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 56,1 % | 114 | |
| +5,0% | 52,6 % | 57 | |
| +3,9% | 48,4 % | 62 | |
| +3,8% | 48,7 % | 119 | |
| +2,7% | 55,6 % | 81 | |
| +2,5% | 48,5 % | 202 | |
| +2,5% | 51,9 % | 54 | |
| +2,4% | 54,0 % | 87 | |
| +2,4% | 49,0 % | 153 | |
| +2,3% | 52,7 % | 131 | |
| +2,3% | 54,6 % | 130 | |
| +2,1% | 51,2 % | 41 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











